1. Dzisiaj ostatnia niedziela roku liturgicznego – Króla Wszechświata. Jest to patronalne święto Wyższego Seminarium Duchownego w Paradyżu. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na Seminarium Duchowne.

2. Za tydzień I Niedziela Adwentu – rozpoczynająca nowy rok liturgiczny. W naszej parafii rozpoczniemy czas rekolekcji adwentowych. Zachęcamy, by tak zorganizować sobie czas, by móc skorzystać jak najwięcej z nauk rekolekcyjnych.

3. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi przed mszami św. W piątek od godz. 8.00 rano odwiedzimy chorych. W sobotę o 17.30 Nabożeństwo I Soboty Miesiąca, modlitwa za Ojczyznę i zmiana tajemnic różańcowych

• poniedziałek – godz. 18.00 – Apostolat Maryjny
  • poniedziałek – godz. 18.00 – rodzice modlący się na różańcu za dzieci, po Mszy spotkanie w salce
  • wtorek – godz. 18.30 – Lektorzy
  • czwartek – godz. 18.00 – Krąg Biblijny
  • piątek – godz. 18.00 – Oaza
  • sobota – godz. 10.00 – Ministranci i Lektorzy
  • sobota – godz. 11.00 – Podwórkowe Koło Różańcowe
  • sobota – godz. 12.30 – Schola
  • sobota – godz. 17.30 – Żywy Różaniec i grupa modlących się za Ojczyznę

5. Biblioteka parafialna czynna w poniedziałek od godz. 18.30 do 19.00.

6. W piątek o godz. 19.00 czynne będzie poradnictwo rodzinne.

7. W sobotę spotkanie dla przygotowujących się do sakramentu bierzmowania: grupa młodsza (kl. VII i II gim.) o godz. 15.00 i grupa starsza (kl. III gm i I średnia) godz. 16.00.

8. Dziękujemy z posprzątanie kościołów i przygotowanie ich na niedzielę.

9. Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie parafii i Seminarium Duchowne. Bóg zapłać.