Parafia Rzepin
header1.jpgheader2.jpgheader3.jpgheader4.jpgheader5.jpg

Kapłani

Proboszcz:

  • Ks. Kan. Stanisław Wencel, pochodzi z parafii p.w. Św. Anny w Szczańcu. Święcenia kapłańskie przyjął 15.06.1975 roku, z rąk J.E. Ks. Bpa Wilhelma Pluty w Katedrze p.w. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Gorzowie Wielkopolskim.
    Ustanowiony w parafii: 25.08.1989

 

Wikariusze:

  • Ks. Michał Dekiert pochodzi z parafii pw. Matki Bożej Różańcowej w Kłodawie. Święcenia kapłańskie przyjął 25.05.2013 roku z rąk J.E. Ks. Bpa Stefana Regmunta w Katedrze pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Gorzowie Wielkopolskim.
    Ustanowiony w parafii: 25.08.2016 r.

  • Ks. Norbert Lasota pochodzi z parafii pw. Trójcy Świętej w Gubinie. Święcenia przyjął w dniu 31.05.2014 roku z rąk J.E. Ks. Bpa Stefana Regmunta w Katedrze pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Gorzowie Wielkopolskim.
    Ustanowiony w parafii: 25.08.2017 r.

 

Rezydenci:

  • Ks. Józef Andrzejewski - emeryt, pochodzi z parafii p.w. Św. Stanisława Biskupa w Serokomli. Święcenia Kapłańskie przyjął 23.06.1957 roku, z rąk J.E. Ks. Bpa Teodora Bensha w Katedrze p.w. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Gorzowie Wielkopolskim.
    Ustanowiony w parafii: 10.08.2004

  • Ks. Antoni Olichwer - rezydent, pochodzi z parafii pw. św. Marcina w Świdnicy. Święcenia kapłańskie przyjął 21.06.1981 roku, z rąk J.E. Ks. Bpa Wilhelma Pluty W Kościele Seminaryjnym p.w. Św. Marcina z Tours w Gościkowie - Paradyżu.
    Ustanowiony w parafii: 02.08.2010