Ogłoszenia parafialne

 1. Przypominamy o dopuszczalnym limicie osób w naszych kościołach – 35 osób. Biskup Diecezjalny podtrzymuje do odwołania ogólną dyspensę od obowiązku uczestnictwa w Mszy Świętej w niedzielę i święta nakazane.
 2. Dziś rozpoczyna się Tydzień Biblijny pod hasłem „Zgromadzeni na Świętej Wieczerzy”. Zachęcamy do czytania Słowa Bożego w rodzinach.
 3. W poniedziałek po Mszach Świętych wieczornych modlitwy za wstawiennictwem św. Józefa.
 4. Biblioteka parafialna czynna w poniedziałek od godziny 18:30 do 19:00.
 5. W tym miesiącu nabożeństwo ku czci św. Ojca Pio odbędzie się wyjątkowo w środę 21 kwietnia. Rozpoczęcie Mszą Świętą o godz. 18:00, a po niej modlitwy wstawiennicze, szczególnie o uzdrowienie relacji w rodzinach.
 6. W czwartek o godz. 18:00 Msza św. w int. Księdza Proboszcza z okazji urodzin. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 7. W piątek uroczystość Świętego Wojciecha – Głównego Patrona Polski. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
 8. W piątek czynne będzie Poradnictwo Rodzinne o godz. 19:00.
 9. W sobotę 24 kwietnia rozpocznie się Studium nad Małżeństwem i Rodziną w Zielonej Górze. Spotkanie rozpocznie się o godz. 10:45 w kaplicy przy kościele pw. Ducha Świętego. Konieczne jest wcześniejsze zapisanie się przez elektroniczny formularz na stronie www.dlarodziny.zg.pl
 10. Spotkania grup w tym tygodniu:
  • piątek – godz. 18:00 – Oaza Młodzieży
  • sobota – godz. 10:30 – Ministranci i lektorzy
 11. Trwa Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań. Udział w spisie jest obowiązkowy. Informacje i formularz na stronie https://spis.gov.pl
 12. Dziękujemy za złożone ofiary na utrzymanie parafii i na seminarium duchowne.
Joomla templates by a4joomla