1. Dziś XI niedziela zwykła.
  2. Dziś rocznica sakry biskupiej Księdza Biskupa Tadeusza Lityńskiego.
  3. Nabożeństwa czerwcowe odprawiamy po Mszy Świętej wieczornej a w niedziele po Mszy Świętej o godz. 11:00.
  4. W tym tygodniu codziennie spowiedź dla dzieci i młodzieży z racji kończącego się roku szkolnego pół godziny przed Mszą Świętą o godz. 18:00.
  5. We wtorek przypada uroczystość Najświętszej Maryi Panny z Rokitna.
  6. We wtorek po Mszy Świętej o godz. 18:00 odbędzie się spotkanie osób zapisanych na pielgrzymkę rowerową na Jasną Górę,
  7. W czwartek próba Scholi Dorosłych Charis o godz. 18:30.
  8. Nabożeństwo za wstawiennictwem św. Rity – patronki od spraw trudnych i beznadziejnych w czwartek o godz. 17:30. Podczas modlitwy odbędzie się poświęcenie róż i namaszczenie olejem przywiezionym z Casci.
  9. W czwartek Mszą Świętą o godz. 18:00 rozpocznie się spotkanie podsumowujące rok formacji Oazy Młodzieży. Do udziału zapraszamy młodzież wraz z rodzicami.
  10. W piątek o godz. 8:00 odbędzie się Msza Święta w intencji dyrekcji, nauczycieli i uczniów Zespołu Szkół w Rzepinie z racji zakończenia roku szkolnego.
  11. W sobotę spotkanie modlitewne Grupy Świętego Ojca Pio. Nabożeństwo rozpocznie się o godz. 17:30.
  12. Dziękujemy wszystkim, którzy ofiarą i modlitwą wspierają organizację Pielgrzymki Rowerowej na Jasną Górę. Zachęcamy do przekazywania intencji modlitewnych na pielgrzymkę.
  13. Zapraszamy do udziału w Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę, która wyruszy z Rzepina 29 lipca. Szczegółowe informacje i zapisy u ks. Bartka.
  14. Dziękujemy za złożone ofiary na utrzymanie parafii oraz na Seminarium Duchowne. Wszystkim Parafianom i miłym gościom życzymy Błogosławieństwa Bożego.