Ogłoszenia parafialne

 1. Dziś II Niedziela Adwentu.
 2. Zapraszamy w tygodniu dzieci z lampionami na roraty do Małego Kościoła na godz. 17:00. Roraty młodzieżowe w każdy piątek adwentu o godz. 18:00. Roraty w Starościnie w tym tygodniu wyjątkowo w poniedziałek o godz. 18:00
 3. W poniedziałek i wtorek nauki przed chrztem świętym o godz. 19:00 w salce.
 4. We wtorek zapraszamy wszystkie dzieci na spotkanie ze św. Mikołajem, które rozpoczniemy Mszą Świętą w Małym Kościele.
 5. We wtorek w Zespole Szkół w Rzepinie odbędzie się doroczna akcja Mikołaj dla Afryki. Gościem będzie wspierana przez nas Siostra Laura. Zapraszamy do wsparcia akcji. Ciasta można przynieść do szkoły na godz. 8:00.
 6. W środę wspomnienie św. Ambrożego. O godz. 18:00 odbędzie się uroczysta Msza Święta z udziałem pszczelarzy, z racji ich święta. Zapraszamy do wspólnej modlitwy. Wcześniej o godz. 17:30 różaniec prowadzony przez grupę mężczyzn św. Józefa.
 7. W czwartek uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Zapraszamy na Godzinę Świętą do Dużego Kościoła od godz. 12:00 do 13:00 na adorację Najświętszego Sakramentu.
 8. Spotkania grup duszpasterskich
  • środa – godz. 17:30 – grupa mężczyzn św. Józefa
  • piątek – godz. 18:00 – Oaza Młodzieży
  • sobota – godz. 11:00 – Ministranci i lektorzy
  • sobota – godz. 13:00 – Schola dziecięco-młodzieżowa
 9. Przy wyjściu z kościoła można nabywać świece na stół wigilijny w cenie 10 zł.
 10. Wszystkie dzieci zapraszamy do udziału w konkursie na Szopkę Bożonarodzeniową. Gotowe prace należy przynieść do Małego Kościoła w czwartą niedzielę adwentu na godz. 12:00.
 11. Za tydzień Parafialny Zespół Caritas będzie zbierał ofiary od Grona Wspierających Ubogich. Natomiast ministranci i lektorzy będą rozprowadzali sianko oraz folder z modlitwami przed wieczerzą wigilijną. Zebrane ofiary przeznaczone będą na wycieczkę wakacyjną. Zachęcamy do pielęgnowania chrześcijańskich tradycji.
 12. Dziękujemy za złożone ofiary na utrzymanie parafii i na Seminarium Duchowne oraz wszelkie gesty życzliwości, których doświadczamy.
Joomla templates by a4joomla