1. Dzisiaj Przeżywamy V Niedzielę Wielkanocną. W naszej parafii 116 dzieci po raz I przystąpi do I Komunii świętej. W tym miejscu dziękujemy za zaangażowanie i towarzyszenie dzieciom w przygotowaniu, za świadectwo wiary i miłości, a także dziękujemy za dary ofiarne: krzesła do naszych kościołów i nowe dywany do kościoła parafialnego.

2. Od poniedziałku do soboty w ramach białego tygodnia, gromadzimy się na godz. 17.30 w D. K. na nabożeństwo majowe i Eucharystię. Wyjątkiem jest środa, o godz. 8.00 wyruszamy na pielgrzymkę dziękczynną do Rokitna.

3. W środę na godz. 17.30 zapraszamy na nabożeństwo Medjugoryjskie z modlitwą o uzdrowienie duszy i ciała. Po nim spotkanie z gościem ze wspólnoty błogosławieństw s. Barbarą, która pracowała 18 lat w Medjugorje. Poprowadzi ona świadectwo o życiu z Maryją i modlitwę zawierzenia Matce Bożej.

4. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej w D.K. spotkanie osób wyjeżdzających w sobotę na pielgrzymkę do Rzymu.

• środa – godz. 17.30 – Caritas
  • czwartek - godz. 18.00 – Msza św., Adoracja i Krąg biblijny
  • piątek – godz. 18.00 – Oaza
  • sobota – godz. 10.00 – Oaza Dzieci Bożych i Podwórkowe Koło Różańcowe
  • sobota – godz.10.00 - Ministranci

6. Nabożeństwa majowe są odprawiane w Dużym Kościele o godz. 17.30 a w Małym Kościele o 18.30.

7. Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie parafii i Seminarium Duchowne. Bóg zapłać.