1. Dziś VI Niedziela zwykła. Parafialny Zespół Caritas zbiera ofiary od grona wspierających ubogich.

2. W poniedziałek w godzinach od 18.30 do 19.00 czynna będzie biblioteka parafialna.

• czwartek – godz. 18.00 – Rodzice modlący się na różańcu za swoje dzieci
  • piątek – godz. 18.00 – Oaza
  • sobota - godz. 10.00 – Oaza Dzieci Bożych i Podwórkowe Kółko Różańcowe
  • sobota – godz. 10.00 – Ministranci Lektorzy
  • sobota – godz. 11.30 – Kandydaci do sakramentu bierzmowania
  • sobota – godz. 12.30 - Schola

4. Zachęcamy do lektury prasy; w Gościu: Krzywda alimentacyjna art. konsekwencjach wynikających z rozpadających się miłości, czy art. pt. Łucja o tajemnicach Fatimy. Ponad to Zawiedzione nadzieje czy wywiad z liderem zespołu T.Love pt. Trzeba się pojednać. W Niedzieli: o adhortacji Amoris Laetitia w art. Uczynić Ewangelię małżeństwa i rodziny bardziej atrakcyjną dla ludzi.

5. W piątek o godz. 19.00 czynne będzie poradnictwo rodzinne.

6. Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie parafii i Seminarium Duchowne. Bóg zapłać. Zapraszamy również do odwiedzenia strony parafialnej.