1. Dziś IV Niedziela zwykła.

2. Wyjazd na zimowisko w poniedziałek o 3.30 – zbiórka na przystanku przy Dużym Kościele.

3. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej czynna będzie biblioteka parafialna.

4. W czwartek święto Ofiarowania Pańskiego - Matki Bożej Gromnicznej; błogosławieństwo świec, dzień życia konsekrowanego. Msze św. będą odprawiane w następującym porządku:

• Duży Kościół – godz. 7.00, 11.00 i 18.00
  • Mały Kościół – godz. 10.00 i 19.00
  • Gajec, Starościn - godz. 17.00
  • Lubiechnia W., Drzeńsko – godz. 18.00

5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi przed Mszami św. W piątek od godz. 8.00 rano odwiedzimy chorych. W sobotę po Mszy św. o godz. 18,00 różaniec i nabożeństwo I soboty miesiąca.

• sobota – godz. 18.00 – Żywy Różaniec

7. W tym tygodniu wizyta duszpasterska:

• 29.01. – godz. 15.00 - niedziela – kolęda uzupełniająca

Podczas kolędy będą rozdawane koperty na Seminarium Duchowne. Ofiary w nich można składać na tace lub w kancelarii parafialnej.

8. Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie parafii i Seminarium Duchowne. Bóg zapłać. Zapraszamy również do odwiedzenia strony parafialnej.