1. Rozpoczynamy Adwent – czas radosnego oczekiwania na przyjście Pana. W naszej parafii rozpoczynamy rekolekcje adwentowe. Witamy Ojców Rekolekcjonistów ze Zgromadzenia Księży Sercanów.

2. Biblioteka parafialna czynna w poniedziałek po Mszy Świętej wieczornej do godz. 19.00.

3. W tym tygodniu przeżywać będziemy pierwszy czwartek, piątek i sobotę miesiąca. W piątek od godz. 8.00 rano odwiedzimy chorych.

• czwartek o godz. 18.00 – adoracja, Krąg biblijny,
  • piątek o godz. 18.00 – Oaza
  • sobota o godz. 10.00 – Oaza Dzieci Bożych i Podwórkowe Koło Różańcowe
  • sobota o godz. 10.00 - Ministranci i lektorzy
  • sobota o godz. 12.30 – Schola
  • sobota o godz. 18.00 – Żywy Różaniec

5. W najbliższą I sobotę miesiąca chcemy uroczyście zainaugurować otwarcie nowo powstałej kaplicy przy plebanii, która poświęcona zostanie Matce Bożej Fatimskiej i św. Janowi Pawłowi II. Zapraszamy na wieczorną liturgie, a po nabożeństwie w procesji ze świecami udamy się do nowej kaplicy.

6. Zachęcamy do lektury prasy. W Gościu: Czym właściwie jest nadzieja wg nauczania Benedykta XVI, art. Jestem tylko rękawiczko, o drodze pokornej służby, czy też świadectwo osoby, która przeżyła Wołyń; W Niedzieli: Chryste Polska jest Twoja - relacja z 19 listopada, Idźcie i głoście – o tematyce nowego roku liturgicznego, czy art. zaspokoić pragnienie.

7. Przy wyjściu nabywać możemy świece Caritas z których ofiary przeznaczone są na pomoc potrzebującym dzieciom. Mała 5 zł, Duża 12 zł.

8. Za tydzień zbiórka ofiar do puszek na pomoc Kościołowi na wschodzie.

9. Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie parafii i Seminarium Duchowne Bóg zapłać. Zapraszamy również do odwiedzenia strony parafialnej.