1. Dzisiaj Uroczystość Chrystusa Króla, kończąca rok liturgiczny Kościoła. W naszej parafii gościmy naszego kleryka, który odczyta List Rektora WSD w Paradyżu. Naszą modlitwą i ofiarą wspieramy dziś nasze seminarium.

2. Biblioteka parafialna czynna w poniedziałek po Mszy Świętej wieczornej do godz. 19.00.

3. W piątek 25 listopada św. Katarzyny Aleksandryjskiej – patronki Małego Kościoła i kolejarzy. Msza św. odpustowa w Małym Kościele w piątek godz. 18.00 na którą wszystkich serdecznie zapraszamy.

• środa o godz. 18.00 – Grupa O. Pio
  • czwartek o godz. 18.00 – adoracja, Krąg biblijny,
  • piątek o godz. 18.00 – Oaza
  • sobota o godz. 10.00 – Oaza Dzieci Bożych i Podwórkowe Koło Różańcowe
  • sobota o godz. 10.00 - Ministranci i lektorzy
  • sobota o godz. 12.30 – Schola
  • sobota o godz. 17.30 – grupa Medjugoryjska. Modlitwa o uzdrowienie duszy i ciała

5. Za tydzień w I Niedzielę Adwentu rozpoczynamy czas świętych rekolekcji. Zachęcamy, by tak zorganizować sobie czas, by móc skorzystać jak najwięcej z duchowych nauk.

6. Zachęcamy do lektury prasy. W Gościu: Na dobre i na złe o tajemnicy modlitwy, o roli formacji, czy tajemnicy papieskich kazań; W Niedzieli: Król wieków i całego stworzenia, czy Apokalipsa to przesłanie zagłady czy tryumfu? lub o chrześcijańskich źródłach Rzeczypospolitej czy art. o Zwiastowanie w życiu każdego z nas. Jest też dodatek płyta z muzyką sakralną.

7. Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie parafii i Seminarium Duchowne Bóg zapłać. Zapraszamy również do odwiedzenia strony parafialnej.