1. Dzisiaj XXXIII niedziela zwykła. Parafialny Zespół Caritas będzie zbierał ofiary od Grona wspierających Ubogich.

2. W poniedziałek na Mszy św. o godz. 14.00 modlić się będziemy za zmarłych celników. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

3. Biblioteka parafialna czynna w poniedziałek po Mszy Świętej wieczornej do godz. 19.00.

• środa o godz. 18.00 – Parafialny Zespół Caritas
  • czwartek o godz. 18.00 – adoracja, Krąg biblijny,
  • piątek o godz. 18.00 – Oaza
  • sobota o godz. 10.00 – Oaza Dzieci Bożych i Podwórkowe Koło Różańcowe
  • sobota o godz. 10.00 – Ministranci i lektorzy
  • sobota o godz. 12.30 – Schola

5. Spotkanie kandydatów do sakramentu bierzmowania w sobotę o 11.00 w Dużym Kościele

6. Zachęcamy do lektury prasy. W Gościu: Artyście wolno więcej?, O opatrzności, która jest zawierzeniem i dziękczynieniem, czy pewna opowieść z dreszczykiem. Jako dodatek – kalendarz; W Niedzieli: Był chrzest, jest Polska, z życia papieża, który zszywa rozdarty świat, o nowym gospodarzu w nuncjaturze, czy art. o Królestwie Chrystusa Króla: panowanie, które trwa.

7. Za tydzień Uroczystość Chrystusa Króla. Zachęcamy do odnowienia aktu poświęcenia swojego życia, rodziny Chrystusowi Królowi. Tego dnia naszą ofiarą i modlitwą będziemy mogli wesprzeć Seminarium Duchowne w Paradyżu.

8. Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie parafii i Seminarium Duchowne Bóg zapłać.

Zapraszamy również do odwiedzenia strony parafialnej. Znajdziemy na niej wiele relacji z życia naszej wspólnoty, np. ostatni sukces po raz kolejny zajęliśmy I miejsce w piłkę halową w święto Niepodległości, czy też wczoraj ministranci z podstawówki i szkoły średniej zwyciężyli w kolejnym etapie Ligi Ministranckiej, przechodząc do półfinałów.