1. Dzisiaj XXXII niedziela zwykła.

2. W poniedziałek na Mszy św. o godz. 18.00 modlić się będziemy w intencji Ks. Antoniego z okazji Jego imienin. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

3. Biblioteka parafialna czynna w poniedziałek po Mszy Świętej wieczornej do godz. 19.00

• czwartek o godz. 18.00 – adoracja, Krąg biblijny, Rodzice modlący się na różańcu za swoje dzieci
  • piątek o godz. 18.00 – Oaza
  • sobota o godz. 10.00 – Ministranci i lektorzy
  • sobota o godz. 12.30 – Schola

5. W piątek 11 listopada – Narodowe Święto Niepodległości – rocznica odzyskania niepodległości. Msza św. za Ojczyznę o godz. 11.00 w Dużym Kościele.

6. W przyszłą niedzielę Parafialny Zespół Caritas będzie zbierał ofiary od Grona wspierających Ubogich.

7. Zachęcamy do lektury prasy. W Gościu: Potężna chęć życia – relacja z Aleppo Darka Malejonka, Bez bisów i oklasków o koncercie na cmentarzu, czy art. Zabawa z ogniem; W Niedzieli: Papieskie drogi czyli do zwycięstwa przez Maryję, Nie ślubuję ci uczuć art. o małżeństwie, czy art. Niech Polska zmartwychwstanie.

8. 11 i 12 listopada organizowana jest pielgrzymka z racji 1050 rocznicy Chrztu Polski do Gniezna i Lichenia. Wyjazd 11 listopada o godz. 7.00 z placu przy Dużym Kościele. Jeszcze jest kilka wolnych miejsc.

9. Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie parafii i Seminarium Duchowne. Bóg zapłać.