1. Dzisiaj XXVIII niedziela zwykła.

2. Dzisiaj Parafialny Zespół Caritas zbiera ofiary od Grona Wspierających Ubogich.

3. Również dzisiaj zbiórka do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia – żywy pomnik pontyfikatu Jana Pawła II wspierający uzdolnioną młodzież z ubogich rodzin.

4. Biblioteka parafialna czynna w poniedziałek po Mszy Świętej wieczornej do godz. 19.00

• środa o godz. 17.30 – Caritas – Duży Kościół
  • czwartek o godz. 18.00 – adoracja, Krąg biblijny
  • piątek o godz. 18.00 – Oaza
  • sobota o godz. 10.00 – Ministranci i lektorzy
  • sobota o godz. 10.00 – Podwórkowe Kółko Różańcowe, Oaza Dzieci Bożych
  • sobota o godz. 13.

6. Nabożeństwo Różańcowe codziennie: w Dużym Kościele o godz. 17.30 a w Małym Kościele o 18.30. Dzieci zapraszamy na różaniec od poniedziałku do piątku do Małego Kościoła na godz. 16.30.

7. Do środy przyjmujemy zapisy na wyjazd w sobotę na Akatyst do Paradyża, koszt 15zł, wyjazd 15.30.

8. W czwartek zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencji dzieci, w ramach miesięcznego spotkania Rodziców modlących się na różańcu za swoje dzieci.

9. W piątek 14 października - Dzień Edukacji. Pamiętajmy w modlitwie o nauczycielach i wychowawcach

10. Kurs Przedmałżeński rozpocznie się w przyszłą niedzielę w Słubicach

11. Zachęcamy do lektury prasy. W Gościu: o spotkaniu na Jasnej Górze pt. Wielka pokuta, czy artykuły: Klaps to nie bicie, Kościół przyciąga norweskie elity; W Niedzieli: Jak odbudować autorytet nauczyciela, o gigantach wiary i humanizmu, o wartości płynącej z poznawania teologii – nauki o Bogu.

12. Można nabyć kalendarz na rok 2017 związany z naszą diecezją. Koszt 5 zł.

13. Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie parafii i Seminarium Duchowne. Bóg zapłać.