1. Dziś Niedziela Miłosierdzia Bożego, święto patronalne kościoła w Drzeńsku oraz Parafialnego Zespołu Caritas. Po Mszy Świętej PZC rozprowadza domowe ciasta.
  2. W poniedziałek i wtorek o godz. 19:00 w salce parafialnej nauki przed chrztem św.
  3. W poniedziałek uroczystość Zwiastowania Pańskiego. W kościołach zostały wyłożone formularze Duchowej Adopcji dziecka poczętego. Będzie możliwość podjęcia się duchowej adopcji podczas Mszy Świętej wieczornej.
  4. W środę spotkanie Wspólnoty Świętego Józefa. Rozpoczęcie modlitwą różańcową o godz. 17:30.
  5. W piątek spotkanie Oazy rozpocznie się o godz. 18:00.
  6. Próby do I Komunii Świętej rozpoczną się 16 kwietnia.
  7. W sobotę spotkanie Ministrantów i Lektorów oraz scholii dziecięco-młodzieżowej.
  8. Zapraszamy do udziału w Pielgrzymce Rowerowej na Jasną Górę w terminie 5 – 11 lipca. Zapisy w zakrystii i kancelarii parafialnej.
  9. Dziękujemy za złożone ofiary na utrzymanie parafii oraz na Seminarium Duchowne. Wszystkim Parafianom i miłym gościom życzymy Błogosławieństwa Bożego na czas świąt Zmartwychwstania Pańskiego.