1. Dziś VI Niedziela Zwykła. Po Mszy Świętej zbiórka do puszek na potrzeby hospicjów.
  2. Dziś Parafialny Zespół Caritas zbiera ofiary od Grona Wspierających Ubogich.
  3. Biblioteka Parafialna czynna w poniedziałek od godz. 18:30.
  4. We wtorek Mszą Świętą o godz. 6:00 rozpocznie się Pielgrzymka do Grecji śladami Świętego Pawła.
  5. 14. Lutego – Środa Popielcowa, rozpoczynająca czas Wielkiego Postu – na znak pokuty posypujemy głowy popiołem. W tym dniu obowiązuje post ścisły. Od środy popielcowej Msze Święte w Małym Kościele o godz. 19.00. Tego dnia Msze Święte będą odprawiane wg. następującego porządku:
    • w Dużym Kościele: o godz. 7:00, 11:00 i 18:00;
    • w Małym Kościele: o godz. 10:00 i 19:00;
    • w Starościnie, Gajcu i Lubiechni Wielkiej o godz. 17:00
    • w Drzeńsku o godz. 18:00.
  6. W czwartek nabożeństwo za wstawiennictwem św. Rity o godz. 17:30 a następnie Msza Święta.
  7. We wszystkie piątki Wielkiego Postu nabożeństwa Drogi Krzyżowej:
    • Duży Kościół – godz. 17:30 – zapraszamy dzieci i młodzież
    • Mały Kościół – godz. 18:30
  8. W niedzielę będziemy rozważać Mękę Pańską na nabożeństwie Gorzkich Żali:
    • Duży Kościół godz. 17:30
    • Mały Kościół godz. 16:00
  9. Rekolekcje Wielkopostne rozpoczną się w II Niedzielę Wielkiego Postu, a więc 25 lutego.
  10. Dziękujemy za złożone ofiary na utrzymanie parafii oraz na Seminarium Duchowne. Wszystkim Parafianom i miłym gościom życzymy Błogosławieństwa Bożego, a dzieciom i młodzieży bezpiecznych ferii i dobrego odpoczynku.