1. Dziś III Niedziela Zwykła.
  2. Dziś zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu Orkiestry Wojskowej 11. Dywizji Kawalerii Pancernej w Żaganiu oraz Zespołu Wokalnego „Jedenastka” z Klubu 11. Dywizji Kawalerii Pancernej, który odbędzie się dzisiaj o godz. 17:00 w dużym kościele.
  3. Biblioteka Parafialna czynna w poniedziałek od godz. 18:30.
  4. We wtorek nabożeństwo ku czci Świętego Ojca Pio o godz. 17:30.
  5. W piątek spotkanie Oazy rozpocznie się Mszą Świętą o godz. 18:00. Zapraszamy dzieci i młodzież od 5 klasy Szkoły Podstawowej.
  6. Wizyta Duszpasterska:
    • 22.01. – poniedziałek – Kościuszki, Nadrzeczna, Poznańska
    • 23.01. – wtorek – Kilińskiego, Ogrodowa, Akacjowa Partyzantów, Łąkowa
    • 24.01. – środa – Moniuszki, Paderewskiego, Chopina, Bursztynowa, Rubinowa
    • 25 i 26.01. – czwartek, piątek – kolęda uzupełniająca
    Kolędę rozpoczynamy o godz.15:00.
    W tym tygodniu kończymy wizytę duszpasterską w naszej parafii. Dziękujemy wszystkim rodzinom, które nas przyjęły za wspólną modlitwę, chwilę rozmowy i złożone ofiary na potrzeby naszej parafii.
  7. W przyszłą niedziele o godz. 16:00 w salce parafialnej odbędzie się spotkanie świąteczne osób, które wzięły udział w Pielgrzymce Rowerowej na Jasną Górę,
  8. Dziękujemy za złożone ofiary na utrzymanie parafii oraz na Seminarium Duchowne. Wszystkim Parafianom i miłym gościom życzymy Błogosławieństwa Bożego.