1. Dziś czwarta Niedziela Adwentu. Na Mszy Świętej o godz. 12:00 rozstrzygnięcie konkursu na najpiękniejszą Szopkę Bożonarodzeniową.
  2. Dziś wieczorem wigilia Bożego Narodzenia. Przypominamy o tradycji i zwyczajach polskich podczas wieczerzy wigilijnej. Zachowajmy wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Zapraszamy na uroczyste pasterki:
    • Mały Kościół – godz. 22:30
    • Duży Kościół – godz. 24:00
    • Gajec, Starościn, Lubiechnia Wielka – godz. 21:00.
    • Drzeńsko – godz. 22:30
    • Na Mszę Świętą na godz. 22:30 do Małego Kościoła zapraszamy dzieci w przebraniach pastuszków i aniołów.
  3. W poniedziałek uroczystość Narodzenia Pańskiego. Msze Święte wg. następującego porządku:
    • Mały Kościół – godz. 10:00, 12:00 i 19:00
    • Duży Kościół – godz. 11:00
    • Filie jak w każdą niedzielę
  4. W drugi dzień świąt Bożego Narodzenia Msze Święte wg porządku niedzielnego. Taca z tego dnia przeznaczona będzie na uczelnie katolickie.
  5. W drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia Młodzież z Oazy przeprowadzi akcję Oazowi Kolędnicy Misyjni. Kolędnicy odwiedzą wybrane domy w Drzeńsku, Starościnie, przy ul. Moniuszki oraz Sikorskiego. Osoby zamieszkałe przy innych ulicach chętne na odwiedziny Kolędników Misyjnych prosimy o zapisy w zakrystii.
  6. W środę Jana Ewangelisty. Na Mszy Świętej błogosławieństwo wina. Mszą Świętą o godz. 18:00 rozpocznie się spotkanie opłatkowe Oazy Młodzieży.
  7. Wizyta Duszpasterska
    • 28.XII - czwartek:
      • godz. 10:00 Drzeńsko
      • godz. 15:00 Starościn
    • 29.XII – piątek:
      • godz. 10:00 – Lubiechnia W.
      • godz. 15:00 Gajec
    • 30.XII – sobota:
      • godz. 10:00 -Lubiechnia Mała, Nowy Młyn, Rzepinek i ul. Leśna,
      • godz.15:00 – Aleja Wolności
  8. 6 stycznia odbędzie się II Rzepiński Orszak Trzech Króli. W programie wspólne kolędowanie, uroczysta Msza Święta, jasełka uliczne oraz pokłon w stajence.
  9. W przyszłą niedzielę święto Świętej Rodziny – Jezusa, Maryi i Józefa. Odpust w Gajcu.
  10. Dziękujemy za złożone ofiary na utrzymanie parafii oraz na Seminarium Duchowne oraz wszystkim, którzy przygotowali kościoły na święta. Wszystkim Parafianom i miłym gościom życzymy Błogosławieństwa Bożego.