1. Dziś druga Niedziela Adwentu. Parafialny Zespół Caritas zbiera ofiary od grona wspierających ubogich. Dziękujemy wszystkim wolontariuszom i osobom które wsparły akcję Tak Pomagam.
  2. Dziś zbiórka do puszek na Pomoc Kościołowi Katolickiemu na Wschodzie.
  3. W adwencie zapraszamy na roraty. W Małym Kościele w poniedziałki, środy i piątki o godz. 17:00. Natomiast we wtorki i czwartki o godz. 6:30. Po roratach na wszystkich będzie czekało słodkie śniadanie.
  4. Biblioteka Parafialna będzie czynna w poniedziałek od godz. 18:30.
  5. Próba Scholii Dorosłych Charis w czwartek o godz. 18:30.
  6. W piątek spotkanie klas 7 A i D które przygotowują się do sakramentu bierzmowania Spotkanie rozpocznie się Mszą Świętą o godz. 18:00.
  7. Wszystkie dzieci zapraszamy do udziału w konkursie na Szopkę Bożonarodzeniową. Gotowe prace należy przynieść do Małego Kościoła w czwartą niedzielę adwentu na godz. 12:00.
  8. Ministranci rozprowadzą sianko na stół wigilijny w przyszłą niedzielę po Mszach Świętych. Zebrane ofiary zostaną przeznaczone na wycieczkę wakacyjną.
  9. Dziękujemy za złożone ofiary na utrzymanie parafii oraz na Seminarium Duchowne. Wszystkim Parafianom i miłym gościom życzymy Błogosławieństwa Bożego.