1. Ostatnia Niedziela Zwykła – uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata, patronalne święto Wyższego Seminarium Duchownego.
  2. Biblioteka Parafialna czynna jest w poniedziałki od godz. 18:30.
  3. Spotkanie Róży Rodziców za dzieci w poniedziałek. Rozpoczęcie modlitwą różańcową o 17:30, następnie Msza Święta.
  4. W piątek spotkanie Oazy rozpocznie się Mszą Świętą. o godz. 18:00. Po Mszy Świętej adoracja Najświętszego Sakramentu.
  5. W tym tygodniu pierwszy piątek miesiąca. Chorych odwiedzimy od godz. 8:00.
  6. W pierwszą sobotę miesiąca modlitwa różańcowa połączona ze zmianą Tajemnic Różańcowych o godz. 17:30.
  7. Za tydzień I Niedziela Adwentu – nowy rok liturgiczny, rozpoczęcie Rekolekcji Parafialnych. Nauki będą głoszone w niedzielę na wszystkich Mszach Świętych w Rzepinie, a w poniedziałek, wtorek i środę w Dużym Kościele o 11:00 i 18:00 a w Małym Kościele o 10:00 i 17:00. W środę 6.XII spowiedź Adwentowa w Dużym Kościele o godz. 10:30 i 17:00, w Małym Kościele o 9:30 i 16:00.
  8. W adwencie zapraszamy na roraty, które rozpoczną się od czwartku 7 grudnia w Małym Kościele o godz. 17:00. W piątek 8 grudnia roraty odbędą się w Dużym Kościele o godz. 18:00. Podczas Mszy Świętej nastąpi wprowadzenie relikwii, poświęcenie medalików, odnowienie przyrzeczeń Grupy Różańca Rodziców. W kolejne dni adwentu roraty odbywać się będą o godz. 17:00, a we wtorki i czwartki o godz. 6:30 w Małym Kościele.
  9. Dziękujemy za złożone ofiary na utrzymanie parafii oraz na Seminarium Duchowne. Wszystkim Parafianom i miłym gościom życzymy Błogosławieństwa Bożego.