1. Dziś Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki, Światowy Dzień Modlitw o Pokój.
  2. W poniedziałek i wtorek o godz. 19:00 w salce parafialnej nauki przed chrztem.
  3. W środę zapraszamy mężczyzn do modlitwy ku czci św. Józefa. O godz. 17:30 Różaniec w Dużym Kościele w int. rodzin, a następnie Msza Święta.
  4. W czwartek Msza Święta w intencji nowych powołań do kapłaństwa i życia konsekrowanego.
  5. W piątek uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Msze Święte będą tak jak w każdą niedzielę. Po Mszach Świętych błogosławienie kredy i kadzidła.
  6. W piątek 6 stycznia zapraszamy na Orszak Trzech Króli. O godz. 11:30 w Małym Kościele koncert kolęd i pastorałek, następnie o godz. 12:00 uroczysta Msza Święta, a po niej około godz. 13:00 wyruszymy ulicami naszego miasta w stronę Dużego Kościoła w uroczystym korowodzie. Podczas marszu odbędą się uliczne jasełka. Każdy z uczestników otrzyma koronę. Prosimy o upieczenie ciast, które można składać na plebani w czwartek. Uroczyste zakończenie Orszaku przy szopce wspólnym kolędowaniem, pokłonem Trzech Króli i wspólnym świętowaniem. Będzie można skorzystać z gorącej zupy. Zapraszamy całe rodziny do wzięcia udziału w tej inicjatywie.
  7. W sobotę odwiedzimy chorych od godz. 8:00. Adoracja Najświętszego Sakramentu z racji I soboty miesiąca rozpocznie się o godz. 17:30.
  8. W sobotę Mszą Świętą o godz. 18:00 w Dużym Kościele rozpocznie się Bożonarodzeniowe Uwielbienie przygotowane przez Scholę Dorosłych Charis. Wspólne kolędowanie zostanie przeplatane recytacją wierszy i opowieścią o Bożym Narodzeniu.
  9. Ministrantów i lektorów wraz z rodzicami zapraszamy na spotkanie opłatkowe w niedzielę 8 stycznia o godz. 16:00 w salce parafialnej. Natomiast w sobotę o godz. 11:00 co tygodniowe spotkanie ministrantów.
  10. Wizyta Duszpasterska:
    • 2.01. – poniedziałek – godz. 15:00 - ul. Kilińskiego, Ogrodowa, Łąkowa, Partyzantów, Akacjowa
    • 3.01. – wtorek – godz. 15:00 – ul. Poznańska Kościuszki, Nadrzeczna
    • 4.01. – środa – godz. 15:00 – ul. Boh. Westerplatte, Rolna
    • 5.01. – czwartek – godz. 15:00 – ul. Wojska Polskiego, ,Pocztowa, Ratuszowa, Kusiaka, Boczna i Lipowa
    • 7.01. – sobota – godz. 15:00 – Mickiewicza, Kraszewskiego, Wiśniowa, Morelowa, Czereśniowa, Agrestowa
    • 9.01. – poniedziałek – godz. 15:00 – ul. Słubicka i Nadtorowa
    • 10.01. – wtorek – godz. 15:00 – ul. Zielona, Bema, Celna, Plac Kościelny, Wąska, Inw. Wojennych
    • 11.01. – środa – godz. 15:00 – ul. Sikorskiego, Sosnowa, Świerkowa, Dębowa, Kasztanowa, Jaśminowa, Klonowa, Kwiatowa, Bukowa, Kalinowa, Konwaliowa
    • 12.01. – czwartek – godz. 15:00 – ul. Puszczy Rzepińskiej, Huberta, Brzozowa, Wrzosowa, Poziomkowa, Jagodowa, Grzybowa, Podlaska
  11. W przyszłą niedzielę Parafialny Zespół Caritas będzie zbierał ofiary od Grona Wspierających Ubogich.
  12. Dziękujemy za złożone ofiary na utrzymanie parafii i na Seminarium Duchowne. Wszystkim parafianom i miłym gościom życzymy Błogosławionego Roku 2023.