1. Przeżywając kolejne w naszym życiu Boże Narodzenie pozwólmy, aby Dziecię Jezus zamieszkało w nas, w naszych domach, rodzinach i wspólnotach przynosząc prawdę o życiu, radość, pokój, miłość i dobro. Niech Jezus Emmanuel – Bóg z nami, będzie dla nas znakiem, że nasze życie, niezależnie od okoliczności, posiada głęboki sens i wartość i zmierza do swojego celu jakim jest wieczność.
  2. W poniedziałek przypada II Dzień Świąt Bożego Narodzenia. Msze Święte w porządku niedzielnym. Taca z tego dnia przeznaczona jest na uczelnie katolickie.
  3. W drugi dzień świąt Bożego Narodzenia wybrane miejscowości i ulice naszej parafii odwiedzą Kolędnicy Misyjni, w których role wcieli się młodzież z Oazy.
  4. We wtorek święto św. Jana Ewangelisty. Na Mszy Świętej błogosławieństwo wina.
  5. W piątek Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. Msza Święta odpustowa w Gajcu o godz. 18:00. Ksiądz Biskup Diecezjalny Tadeusz Lityński udzielił na ten dzień dyspensy od zachowania wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych.
  6. W sobotę zakończenie roku kalendarzowego 2022. Msza Święta na zakończenie roku będzie w Małym Kościele o godz. 17:00 a w Dużym Kościele o godz. 18:00.
  7. W sobotę odbędzie się spotkanie ministrantów o godz. 11:00.
  8. W przyszłą niedzielę uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki.
  9. Wizyta Duszpasterska:
    • 28.XII - środa:
      • godz. 10:00 Drzeńsk
      • godz. 15:00 Gajec
    • 29.XII – czwartek:
      • godz. 10:00 – Lubiechnia W.
      • godz. 15:00 Starościn
    • 30.XII – piątek:
      • godz. 10:00 -Lubiechnia Mała, Nowy Młyn, Rzepinek i ul. Leśna,
      • godz.15:00 – Moniuszki , Paderewskiego, Chopina, Bursztynowa, Rubinowa
    • 2.01. – poniedziałek – godz. 15:00 - ul. Kilińskiego, Ogrodowa, Łąkowa, Partyzantów, Akacjowa
    • 3.01. – wtorek – godz. 15:00 – ul. Poznańska Kościuszki, Nadrzeczna
    • 4.01. – środa – godz. 15:00 – ul. Boh. Westerplatte, Rolna
    • 5.01. – czwartek – godz. 15:00 – ul. Wojska Polskiego, ,Pocztowa, Ratuszowa, Kusiaka, Boczna i Lipowa
    • 7.01. – sobota – godz. 15:00 – Mickiewicza, Kraszewskiego, Wiśniowa, Morelowa, Czereśniowa, Agrestowa
  10. 6 stycznia odbędzie się II Rzepiński Orszak Trzech Króli. W programie wspólne kolędowanie, uroczysta Msza Święta, jasełka uliczne oraz pokłon w stajence. Kontynuacją Orszaku będzie Uwielbienie Bożonarodzeniowe, które rozpocznie się Mszą Świętą 7 stycznia. Szczegóły na plakatach.
  11. Dziękujemy za złożone ofiary na utrzymanie parafii i na Seminarium Duchowne, a także dziękujemy za przygotowanie kościołów, szopek, choinek na święta.