1. Dziś IV Niedziela Adwentu. Dziś rozstrzygnięcie konkursu na najpiękniejszą Szopkę Bożonarodzeniową.
  2. Okazja do spowiedzi św. w tym tygodniu:
    • Wtorek– godz. 17:00 - Spowiedź i Msza Święta w Gajcu
    • Wtorek – godz. 18:00 – Spowiedź i Msza Święta w Starościnie
    • Czwartek – godz. 18:30 – Spowiedź i Msza Święta Lubiechni Wielkiej
    • Piątek – godz. 17:00 – Spowiedź i Msza Święta w Drzeńsku
    Okazja do spowiedzi w Rzepinie przed Mszą Świętą poranną i wieczorną.
  3. Zapraszamy w tygodniu dzieci z lampionami na roraty do Małego Kościoła na godz. 17:00. Zakończenie rorat w piątek – prosimy aby dzieci przyniosły plansze z zebranymi karteczkami.
  4. W poniedziałek po Mszy Świętej o godz. 18:00 odbędzie się spotkanie organizacyjne Orszaku Trzech Króli. Zapraszamy wszystkich aktorów oraz komitet organizacyjny.
  5. W piątek nabożeństwo ku czci św. Ojca Pio o godz. 17:30.
  6. W sobotę wigilia Bożego Narodzenia. Przypominamy o tradycji i zwyczajach polskich podczas wieczerzy wigilijnej. Zachowajmy wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Zapraszamy na uroczyste pasterki:
    • Mały Kościół – godz. 22:30
    • Duży Kościół – godz. 24:00
    • Gajec, Starościn, Lubiechnia Wielka – godz. 21:00.
    • Drzeńsko – godz. 22:30
    Na Mszę Świętą na godz. 22:30 do Małego Kościoła zapraszamy dzieci w przebraniach pastuszków i aniołów.
  7. W przyszłą niedzielę Uroczystość Narodzenia Pańskiego. Msze Święte wg. następującego porządku:
  8. Mały Kościół – godz. 10:00, 12:00 i 19:00
  9. Duży Kościół – godz. 11:00
  10. Filie jak w każdą niedzielę.
  11. W II Dzień Świąt Bożego Narodzenia – Msze Święte w porządku niedzielnym Taca z tego dnia przeznaczona jest na uczelnie katolickie.
  12. Ofiary za opłatki, które roznieśli ministranci i schola, prosimy składać w kopertach na tacę lub w kancelarii parafialnej. Jeżeli ktoś nie otrzymał opłatków, może zaopatrzyć się w nie na plebani.
  13. Wizytę Duszpasterską rozpoczniemy po świętach. Szczegółowy plan podamy w przyszłą niedzielę.
  14. Dziękujemy za złożone ofiary na utrzymanie parafii i na Seminarium Duchowne oraz wszelkie gesty życzliwości, których doświadczamy.