1. Dziś I Niedziela Adwentu. Rozpoczynamy Rekolekcje Adwentowe. Nauki głoszone są w Rzepinie w niedzielę na wszystkich Mszach Świętych. W tygodniu od poniedziałku do środy Mały Kościół: 10:00 i 17:00, Duży Kościół 11:00 i 18:00. Spowiedź w środę w Małym Kościele od godz. 9:30 i 16:00 a w Dużym Kościele od 10:30 i o 17:00. Roraty dla dzieci rozpoczniemy w czwartek Mszą Świętą o godz. 17:00 w Małym Kościele.
  2. Roraty w Starościnie będą odprawiane w każdą środę Adwentu o godz. 18:00.
  3. W poniedziałek o godz. 18.00 Msza Święta w intencji Wspólnoty Różańca Rodziców.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W I czwartek Msza Święta w intencji nowych powołań i za ministrantów, a po niej modlitwy o powołania.
  5. W piątek odwiedziny chorych od godz. 8:00. Po Mszy Świętej o godz. 18:00 adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez Oazę Młodzieży.
  6. W sobotę adoracja Najświętszego Sakramentu o godz. 17:30 i zmiana Tajemnic Różańcowych.
  7. W piątek i sobotę w wybranych marketach w Rzepinie Wolontariusze Parafialnego Zespołu Caritas i Szkolnego Koła Caritas będą zbierać produkty spożywcze, które zostaną dostarczone do potrzebujących.
  8. W środę 7 grudnia o godz. 18:00 odbędzie się Msza Święta w intencji pszczelarzy z racji wspomnienia św. Ambrożego.
  9. W przyszłą niedzielę na Mszy Świętej o godz. 12:00 poświęcenie medalików dzieciom z klas 3.
  10. Od dziś można nabywać świece na stół wigilijny w cenie 20 zł duża świeca, 10 zł mała świeca.
  11. Za tydzień zbiórka do puszek na pomoc Kościołowi katolickiemu na Wschodzie.
  12. Dziękujemy za złożone ofiary na utrzymanie parafii i na Seminarium Duchowne oraz wszelkie gesty życzliwości, których doświadczamy.