1. Dzisiaj XXXIII Niedziela Zwykła.
  2. Dziś Parafialny Zespół Caritas zbiera ofiary od Grona Wspierających Ubogich. Dziś również zbiórka do puszek na Pomoc Kościołowi w Potrzebie.
  3. Modlitwa za zmarłych wypominkowa będzie prowadzona do piątku w dni powszednie o 16:45 w Małym Kościele i o 17:45 w Dużym Kościele.
  4. Biblioteka Parafialna czynna w poniedziałek o godz. 18:30.
  5. W czwartek nabożeństwo do św. Rity – patronki od spraw trudnych i beznadziejnych o godz. 17:30.
  6. W piątek o godz. 16:45 zbiórka kandydatów do sakramentu bierzmowania. O godz. 17:00 spowiedź, a po Mszy Świętej nabożeństwo przyjęcia krzyży i próba generalna.
  7. W piątek spotkanie Oazy rozpocznie się Mszą Świętą o godz. 18:00.
  8. W sobotę nastąpi uroczyste rozpoczęcie Wizytacji Kanonicznej podczas Mszy Świętej z sakramentem bierzmowania o godz. 18:00. Szczegółowy program wizytacji znajduje się w gablocie oraz na stronie parafiarzepin.pl w aktualnościach (link)
  9. Dziękujemy za złożone ofiary na utrzymanie parafii i na Seminarium Duchowne oraz wszelkie gesty życzliwości, których doświadczamy.