1. Dzisiaj XXXII Niedziela Zwykła.
  2. Modlitwa za zmarłych wypominkowa będzie prowadzona w dni powszednie o 16:45 w Małym Kościele i o 17:45 w Dużym Kościele.
  3. Biblioteka Parafialna czynna w poniedziałek o godz. 18:30.
  4. W poniedziałek i wtorek nauki przed chrztem świętym w salce o godz. 19:00.
  5. W czwartek uroczysta Msza Święta o godz. 11:00 w intencji Ojczyzny i z okazji ślubowania klas policyjnych.
  6. W piątek Narodowe Święto Niepodległości. Z tej okazji Ksiądz Biskup Tadeusz Lityński udzielił dyspensy od zachowania wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych. Msza Święta w intencji Ojczyzny o godzinie 11:00.
  7. Spotkania grup duszpasterskich w tym tygodniu:
    • poniedziałek – godz. 18:00 – Schola Dorosłych Charis
    • sobota – godz. 13:00 – Schola dziecięco-młodzieżowa
  8. Przygotowujemy się do Wizytacji Kanonicznej, które odbędzie się w terminie 19-21.11. Podczas wizytacji Ksiądz Biskup odwiedzi wszystkie kościoły na terenie naszej parafii. Módlmy się o dobre owoce wizytacji a mieszkańców każdej miejscowości, w której znajduje się kościół, prosimy o podjęcie trudu przygotowań do spotkania z Księdzem Biskupem.
  9. Za tydzień Parafialny Zespół Caritas będzie zbierał ofiary od Grona Ubogich. Za tydzień również zbiórka na Pomoc Kościołowi w Potrzebie.
  10. Dziękujemy za złożone ofiary na utrzymanie parafii i na Seminarium Duchowne oraz wszelkie gesty życzliwości, których doświadczamy.

Plan Wizytacji Kanonicznej znajduje się tutaj