1. Dzisiaj XXXI Niedziela Zwykła.
  2. Zapraszamy dziś i w poniedziałek na modlitwę różańcową.
  3. Przypominamy, że rozpoczęcie Balu Wszystkich Świętych nastąpi 31.X o godz. 16:30 w Małym Kościele.
  4. We wtorek uroczystość Wszystkich Świętych. Pamiętajmy o uporządkowaniu grobów i modlitwie za zmarłych. Msze Święte będą odprawiane:
    • Duży Kościół – godz. 8:00
    • Mały Kościół – godz. 7:00, 10:00 i 19:00
    • Lubiechnia Wielka, Gajec, Starościn, Drzeńsko – godz. 9:00
    Uroczystości na cmentarzu rozpoczną się o godz. 13:00 procesją od dolnej bramy cmentarza, następnie zostanie odprawiona Msza Święta w intencji wszystkich spoczywających na cmentarzu. Natomiast na godz. 20:00 zapraszamy na wspólny różaniec na cmentarzu w intencji wszystkich bliskich zmarłych.
  5. 2 listopada – Dzień Zaduszny – Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Porządek Mszy Świętych:
    • Duży Kościół – godz. 7:00, 11:00 i 18:00
    • Mały Kościół – godz. 10:00 i 17:00
    • Starościn, Lubiechnia Mała, Drzeńsko – godz. 17:00
    • Lubiechnia Wielka, Gajec – godz. 18:00
  6. Modlitwa za zmarłych wypominkowa będzie prowadzona od czwartku 16:45 w Małym Kościele i o 17:45 w Dużym Kościele.
  7. Wierni, którzy w dniach od 1 do 8 listopada pobożnie nawiedzą cmentarz i pomodlą się za zmarłych mogą uzyskać odpust zupełny i ofiarować go jedynie za dusze w czyśćcu cierpiące.
  8. W środę po Mszy Świętej o godz. 18:00 w Dużym Kościele odbędzie się spotkanie pielgrzymów zapisanych do Włoch.
  9. W czwartek wspomnienie św. Huberta – patrona Myśliwych i Leśników. Zapraszamy na Mszę Świętą odpustową do Starościna na godz. 17:00.
  10. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek nabożeństwo powołaniowe połączone z modlitwą za zmarłych o godz. 17:30, następnie Msza Święta w intencji nowych powołań i spotkanie Przyjaciół Paradyża oraz Oazy Dorosłych
  11. W piątek odwiedzimy chorych od godz. 8:00. Po Mszy Świętej o godz. 18:00 adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez Oazę Młodzieży.
  12. Wyjątkowo w tym miesiącu Msza Święta w intencji ministrantów i ich rodziców w piątek o godz. 18.00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  13. W sobotę modlitwa różańcowa o godz. 17:30 połączona ze zmianą Tajemnic Różańcowych.
  14. W sobotę próba do sakramentu bierzmowania o godz. 14:00.
  15. Spotkania grup duszpasterskich w tym tygodniu:
    • Piątek – godz. 18:00 – Oaza Młodzieży
  16. Przygotowujemy się do Wizytacji Kanonicznej, które odbędzie się w terminie 19-21.11. Podczas wizytacji Ksiądz Biskup odwiedzi wszystkie kościoły na terenie naszej parafii. Módlmy się o dobre owoce wizytacji a mieszkańców każdej miejscowości, w której znajduje się kościół, prosimy o podjęcie trudu przygotowań do spotkania z Księdzem Biskupem.
  17. Dziękujemy za złożone ofiary na utrzymanie parafii i na Seminarium Duchowne oraz wszelkie gesty życzliwości, których doświadczamy.