1. Dzisiaj XXX Niedziela Zwykła.

2. Zapraszamy w dni powszednie na modlitwę różańcową w Dużym Kościele o godz. 17:30 a w Małym Kościele o godz. 16:30. W niedzielę w Małym Kościele o godz. 18:30, w Dużym Kościele o godz. 17:30. Nabożeństwo Różańcowe ze szczególnym udziałem dzieci i młodzieży w każdą środę października w Małym Kościele i w piątki w Dużym Kościele.

3. Nabożeństwo za wstawiennictwem św. Ojca Pio połączone różańcem jutro, w poniedziałek o godz. 17.30.

4. Dzieci i młodzież wraz z rodzicami zapraszamy na Bal Wszystkich Świętych 31 października. Niezbędne jest przygotowanie przebrania za świętego. Rozpoczniemy wspólną modlitwą w Małym Kościele o godz. 16:30, następnie odbędzie się Korowód Świętych i bal w Sali SP. Zakończenie ok. godz. 19.30 światełkiem do nieba.

5. Spotkania grup duszpasterskich w tym tygodniu:

• Piątek – godz. 18:00 – Oaza Młodzieży
  • Sobota – godz. 11:00 – Ministranci i lektorzy
  • Sobota – godz. 12.30 - Schola Dziecięco-Młodzieżowa

6. Przy wyjściu z kościoła można pobrać karty wypominkowe, które możemy składać w kopertach na tacę lub w kancelarii parafialnej. Pamiętajmy o naszych zmarłych zamawiając za nich również Msze św.

7. Przygotowujemy się do Wizytacji Kanonicznej, które odbędzie się w terminie 19-21.11. Podczas wizytacji Ksiądz Biskup odwiedzi wszystkie kościoły na terenie naszej parafii. Módlmy się o dobre owoce wizytacji a mieszkańców każdej miejscowości, w której znajduje się kościół, prosimy o podjęcie trudu przygotowań do spotkania z Księdzem Biskupem.

8. Dziękujemy za złożone ofiary na utrzymanie parafii i na Seminarium Duchowne oraz wszelkie gesty życzliwości, których doświadczamy.