1. Dzisiaj XXIX Niedziela Zwykła. Przy wyjściu z kościoła można nabyć sadzonki żonkili jako wsparcie Hospicjum św. Kamila w Gorzowie Wielkopolskim w ramach akcji Pola Nadziei. Koszt sadzonki wynosi 2 zł.
  2. Zapraszamy w dni powszednie na modlitwę różańcową w Dużym Kościele o godz. 17:30 a w Małym Kościele o godz. 16:30. W niedzielę w Małym Kościele o godz. 18:30, w Dużym Kościele o godz. 17:30. Nabożeństwo Różańcowe ze szczególnym udziałem dzieci i młodzieży w każdą środę października w Małym Kościele i w piątki w Dużym Kościele.
  3. W Poniedziałek zapraszamy nauczycieli i pracowników szkół oraz przedszkoli do udziału we wspólnej modlitwie w int. Rzepińskiej Oświaty. O godz. 17:30 różaniec w intencji nauczycieli, a następnie Msza Święta i poczęstunek w salce.
  4. We wtorek 18 października o godz. 19:00 w salce odbędzie się spotkanie organizacyjne Orszaku Trzech Króli. Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby włączyć się w organizację tegorocznego Orszaku na różnych płaszczyznach przygotowania tego wydarzenia.
  5. W czwartek odbędzie się kolejne nabożeństwo ku czci św. Rity – patronki od spraw trudnych i beznadziejnych. Rozpoczęcie Mszą Świętą a po niej nabożeństwo z obrzędem poświęcenia róż i namaszczeniem olejem różanym pobłogosławionym przy grobie Świętej Rity.
  6. W sobotę o godz. 14:30 w Dużym Kościele odbędzie się obowiązkowe spotkanie dla kandydatów do sakramentu bierzmowania.
  7. W gorzowskim kinie Helios jest organizowana projekcja filmu pt. Medjugorie. Odbędzie się ona w czwartek 27 października o godz. 19:30. Koszt seansu wynosi 15 zł. Liczba miejsc jest ograniczona. Zainteresowanych prosimy o zapisy w zakrystii lub u ks. Bartka.
  8. Zostało kilka wolnych miejsc na pielgrzymkę do Włoch terminie 30.01-8.02. W programie m.in. Padwa. Loreto, Manopello, Pietrelcina, Asyż, Watykan Cascia i i wiele innych ważnych miejsc. Prosimy o zdecydowane zapisy. Szczegółowy program pielgrzymki dostępny jest w kancelarii parafialnej.
  9. 31 października zostanie zorganizowany I Bal Wszystkich Świętych. Zapraszamy już dziś dzieci i młodzież wraz z rodzicami. Niezbędne jest przygotowanie przebrania za świętego. Rozpoczniemy wspólną modlitwą, następnie odbędzie się Korowód Świętych i bal.
  10. Spotkania grup duszpasterskich w tym tygodniu:
    • Piątek – godz. 18:00 – Oaza Młodzieży
    • Sobota – godz. 11:00 – Ministranci i lektorzy
  11. Przy wyjściu z kościoła można pobrać karty wypominkowe, które możemy składać w kopertach na tacę lub w kancelarii parafialnej. Pamiętajmy o naszych zmarłych zamawiając za nich również Msze Święte.
  12. Parafia Ducha Świętego w Słubicach organizuje Kurs przedmałżeński, który potrwa 6 dni. Nauki będą głoszone 18-19-20 listopada oraz 25-26-27 listopada 2022r. Zapisy drogą elektroniczną: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript..
  13. Przygotowujemy się do Wizytacji Kanonicznej, które odbędzie się w terminie 19-21.11. Podczas wizytacji Ksiądz Biskup odwiedzi wszystkie kościoły na terenie naszej parafii. Módlmy się o dobre owoce wizytacji a mieszkańców każdej miejscowości, w której znajduje się kościół, prosimy o podjęcie trudu przygotowań do spotkania z Księdzem Biskupem.
  14. Dziękujemy za złożone ofiary na utrzymanie parafii i na Seminarium Duchowne oraz wszelkie gesty życzliwości, których doświadczamy.