1. Dzisiaj XXVIII Niedziela zwykła.
  2. Dziś Parafialny Zespół Caritas zbiera ofiary od Grona Wspierających Ubogich. Przy wyjściu z kościoła można również złożyć ofiarę na Dzieło Nowego Tysiąclecia.
  3. Zapraszamy w dni powszednie na modlitwę różańcową w Dużym Kościele o godz. 17:30 a w Małym Kościele o godz. 16:30. W niedzielę w Małym Kościele o godz. 18:30, w Dużym Kościele o godz. 17:30. Nabożeństwo Różańcowe ze szczególnym udziałem dzieci i młodzieży w każdą środę października w Małym Kościele i w piątki w Dużym Kościele.
  4. W czwartek 13 października ostatnie w tym roku Nabożeństwo Fatimskie. O godz. 17:00 Msza Święta w Małym Kościele, a następnie procesja fatimska ulicami naszego miasta. Prosimy o składanie intencji na różaniec, który będzie odmawiany podczas procesji i przyniesienie świec. Procesja zakończy się w odbudowanej kapliczce, w której zostanie na nowo postawiona figura Matki Bożej. Prosimy o nieskładanie w kapliczce świec i innych dekoracji. Tego dnia nie będzie różańca i Mszy Świętej w Dużym Kościele
  5. W piątek 14 października przypada Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji zapraszamy nauczycieli i pracowników szkół oraz przedszkoli do udziału w modlitwie 17 października. O godz. 17:30 różaniec w intencji nauczycieli, a następnie Msza Święta i spotkanie w salce.
  6. Organizowana jest z naszej parafii pielgrzymka do Włoch terminie 30.01-8.02. W programie m.in. Padwa. Loreto, Manopello, Pietrelcina, Asyż, Watykan Cascia i i wiele innych ważnych miejsc. Prosimy o zdecydowane zapisy. Szczegółowy program pielgrzymki dostępny jest w kancelarii parafialnej.
  7. Za tydzień rozprowadzane będą sadzonki żonkili jako wsparcie Hospicjum św. Kamila w Gorzowie Wielkopolskim w ramach akcji Pola Nadziei.
  8. 31 października zostanie zorganizowany I Bal Wszystkich Świętych. Zapraszamy już dziś dzieci i młodzież wraz z rodzicami. Niezbędne jest przygotowanie przebrania za świętego. Szczegółowe informacje zostaną podane w kolejną niedzielę.
  9. Spotkania grup duszpasterskich w tym tygodniu:
    • Poniedziałek – godz. 18:00 – Parafialny Zespół Caritas
    • Piątek – godz. 18:00 – Oaza Młodzieży
    • Sobota – godz. 11:00 – Ministranci i lektorzy
    • Sobota – godz. 12:30 – Schola Dziecięco-Młodzieżowa.
  10. Przy wyjściu z kościoła można pobrać karty wypominkowe, które możemy składać w kopertach na tacę lub w kancelarii parafialnej. Pamiętajmy o naszych zmarłych zamawiając za nich również Msze Święte.
  11. Dziękujemy za złożone ofiary na utrzymanie parafii i na Seminarium Duchowne oraz wszelkie gesty życzliwości, których doświadczamy.