1. Dziś XXIV Niedziela zwykła.
  2. Parafialny Zespół Caritas zbiera dziś ofiary od Grona Wspierających Ubogich.
  3. We wtorek kolejne Nabożeństwo Fatimskie. O godz. 17:30 modlitwa różańcowa, następnie Msza Święta. Zapraszamy do udziału.
  4. W środę święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Po Mszy Świętej o godz. 19:00 nastąpi poświęcenie krzyża przydrożnego na skrzyżowaniu ulic Kolejowej i Sienkiewicza.
  5. W czwartek zapraszamy na nabożeństwo za wstawiennictwem św. Rity – patronki od spraw trudnych i beznadziejnych o godz. 17.30. Z tyłu kościoła można składać wypisane intencje, które omodlimy oraz w tych intencjach zostanie odprawiona Msza Święta. Prosimy także o przyniesienie róż, które złożymy przed ołtarzem jako symbol naszej modlitwy. Na zakończenie odbędzie się obrzęd namaszczenia olejem różanym pobłogosławionym przy grobie św. Rity w Casci.
  6. 16 września Mszą Świętą o godz. 12.00 w kościele św. Katarzyny rozpoczną się obchody Dnia Sybiraka, po Mszy Świętej montaż słowno – muzyczny przygotowany przez uczniów ZS w Rzepinie.
  7. Spotkania grup duszpasterskich w tym tygodniu:
    • Wtorek – godz. 18:00 – Parafialny Zespół Caritas
    • Środa – godz. 18:30 – Schola Dorosłych Charis
    • Piątek – godz. 18:00 – Oaza Młodzieży
    • Sobota – godz. 11:00 – Ministranci i lektorzy
    • Sobota – godz. 12:30 - Schola
  8. W przyszłą niedzielę Mszą Świętą o godz. 12:00 rozpocznie się spotkanie dla kandydatów do sakramentu bierzmowania z klasy 8 i 1 liceum.
  9. Za tydzień zbiórka do puszek na KUL.
  10. Dziękujemy za złożone ofiary na utrzymanie parafii i na Seminarium Duchowne.