1. Dziś XXIII Niedziela zwykła.
  2. W poniedziałek i wtorek nauki przed chrztem świętym o godz. 19:00 w salce.
  3. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  4. W środę spotkanie Mężczyzn Świętego Józefa. O godz. 17:30 modlitwa różańcowa, następnie Msza Święta i spotkanie w salce.
  5. W czwartek święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. Błogosławieństwo ziarna siewnego i nasion.
  6. Spotkania grup duszpasterskich w tym tygodniu: Środa – godz. 18:30 – Schola Dorosłych Charis
    Piątek – godz. 18:00 – Oaza Młodzieży
    Sobota – godz. 11:00 – Ministranci i Lektorzy
    Sobota – godz. 14:00 – Schola Dziecięco-Młodzieżowa (spotkanie na stadionie przy ul. Poznańskiej).
  7. Msza Święta dziękczynna za plony odbędzie się w sobotę o godz. 15:00 na stadionie przy ul. Poznańskiej. Zapraszamy do udziału.
  8. W przyszłą niedzielę zapraszamy rodziców, którzy pragną zapisać swoje dzieci z klas 3 na przygotowanie do I Komunii Świętej. Spotkanie odbędzie się po Mszy Świętej o godz. 12:00 w Małym Kościele.
  9. W przyszłą niedzielę Parafialny Zespół Caritas będzie zbierał ofiary od Grona Wspierających Ubogich.
  10. Organizowany jest wyjazd do Chorwacji i Medjugorie w dniach 19-27.09. Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z planem i zapisów w kancelarii parafialnej.
  11. Dziękujemy za złożone ofiary na utrzymanie parafii i na Seminarium Duchowne.