1. Dziś XXI Niedziela zwykła.
  2. Decyzją Księdza Biskupa Ksiądz Marcin Marciniak kończy posługę duszpasterską w naszej parafii. Msza Święta dziękczynna za gorliwą pracę księdza Marcina odbędzie się w poniedziałek o godz. 18:00 w Dużym Kościele. Niech posługa w nowym miejscu również przyniesie księdzu Marcinowi wiele radości. 25 sierpnia pracę duszpasterską w naszej wspólnocie rozpocznie ksiądz Bartłomiej Rybacki.
  3. W poniedziałek wspomnienie obowiązkowe Najświętszej Maryi Panny Królowej.
  4. We wtorek Msza Święta w intencji wspólnoty Ojca Pio. Po Mszy Świętej błogosławieństwo relikwiami.
  5. W środę święto Świętego Bartłomieja Apostoła.
  6. W środę uroczysta Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  7. W piątek uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. Po Mszy Świętej wieczornej zostaną odmówione Jasnogórskie Śluby Narodu Polskiego.
  8. Organizowany jest wyjazd do Chorwacji i Medjugorie w dniach 19-27.09. Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z planem i zapisów w kancelarii parafialnej.
  9. Dziękujemy za złożone ofiary na utrzymanie parafii i na Seminarium Duchowne.