1. Dziś XX Niedziela zwykła.
  2. Dziś Parafialny Zespół Caritas zbiera ofiary od Grona Wpierających Ubogich.
  3. W piątek Pielgrzymi naszej Diecezji dotarli na Jasną Górę. Dziękujemy wszystkim, którzy modlitwą, ofiarą i wszelką pomocą wspierali pielgrzymów z naszej parafii.
  4. W poniedziałek Uroczystość Wniebowzięcia NMP. W czasie każdej Mszy Świętej błogosławieństwo ziół i kwiatów. Msze Święte wg. porządku niedzielnego.
  5. W poniedziałek po Mszy Świętej o godz. 7:00 w Kościółku wyruszy pielgrzymka do najstarszego sanktuarium w Polsce Świętego Krzyża. Autobus dla pielgrzymów będzie podstawiony o godz. 6:45 przy Kościółku.
  6. W środę uroczysta Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  7. Organizowany jest wyjazd do Chorwacji i Medjugorie w dniach 19-27.09. Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z planem i zapisów w kancelarii parafialnej.
  8. Dziękujemy za złożone ofiary na utrzymanie parafii i na Seminarium Duchowne.