1. Dziś XIX Niedziela zwykła.
  2. W poniedziałek i we wtorek nauki przed chrztem św. o godz. 19:00.
  3. W środę uroczysta Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  4. W piątek nasi pielgrzymi dotrą na Jasną Górę. Zbiórka osób wyjeżdżających autokarem na powitanie pielgrzymów odbędzie się w czwartek 11.08. o godz. 22:00 przy sklepie Dino.
  5. W sobotę o godz. 12:00 w parafii konkatedralnej w Zielonej Górze odbędą się święcenia biskupie ks. Adriana Puta. Transmisję z uroczystości przeprowadzi TVP 3 Gorzów Wielkopolski.
  6. W sobotę Nabożeństwo Fatimskie. O godz. 17:30 różaniec, następnie Msza Święta z poświeceniem nowej figury Matki Bożej Fatimskiej. Serdecznie zapraszamy do udziału.
  7. Organizowany jest wyjazd do Chorwacji i Medjugorie w dniach 19-27.09. Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z planem i zapisów w kancelarii parafialnej.
  8. Za tydzień Parafialny Zespół Caritas będzie zbierał ofiary od Grona Wspierających Ubogich.
  9. W przyszłą niedzielę taca przeznaczona będzie na uczelnie teologiczne.
  10. Pielgrzymka do najstarszego sanktuarium w Polsce Świętego Krzyża rozpocznie się 15 sierpnia Mszą Świętą o godz. 7:00 w Kościółku. Po Mszy Świętej zostanie podstawiony autokar przy Kościółku.
  11. Dziękujemy za złożone ofiary na utrzymanie parafii i na Seminarium Duchowne.