1. Dziś XVIII Niedziela zwykła.
  2. Dziś Mszą Świętą o godz. 7:00 w katedrze w Gorzowie rozpoczęła się pielgrzymka na Jasną Górę. Biorą w niej udział także pielgrzymi z naszej parafii. Pielgrzymów polecamy w naszej modlitwie.
  3. W poniedziałek wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguoriego.
  4. We wtorek odpust Porcjunkuli – można zyskać odpust zupełny pod warunkami: spowiedź, Komunia Święta, odwiedzenie kościoła i odmówienie modlitwy w intencji Ojca Świętego.
  5. W środę uroczysta nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  6. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.
  7. W czwartek wspomnienie św. Jana Marii Vianneya – patrona proboszczów. O godz. 17:30 w Dużym Kościele nabożeństwo powołaniowe, o godz. 18:00 Msza Święta w intencji nowych powołań do kapłaństwa i życia konsekrowanego. Po Mszy Świętej błogosławieństwo relikwiami św. Jana Marii Vianneya.
  8. W piątek odwiedzimy chorych od godz. 8:00. Po Mszy Świętej o godz. 18:00 zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w ciszy.
  9. W sobotę nabożeństwo różańcowe o godz. 17:30 i zmiana Tajemnic Różańcowych.
  10. W sobotę święto Przemienienia Pańskiego.
  11. Organizowany jest wyjazd do Chorwacji i Medjugorie w dniach 19-27.09. Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z planem i zapisów w kancelarii parafialnej.
  12. Dziękujemy za złożone ofiary na utrzymanie parafii i na Seminarium Duchowne.