1. Dziś XVII Niedziela zwykła.
  2. W poniedziałek święto św. Jakuba Apostoła i wspomnienie św. Krzysztofa patrona kierowców. Zapraszamy szczególnie wspólnotę różańca rodziców na godz. 17:30 na modlitwę różańcową, następnie Msza Święta a po Eucharystii na placu przy kościele poświęcenie pojazdów.
  3. We wtorek wspomnienie św. Joachima i Anny – Rodziców Matki Bożej.
  4. W środę uroczysta nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  5. 31 lipca Mszą Świętą o godz. 7:00 w Gorzowskiej Katedrze rozpocznie się 40. – Jubileuszowa piesza pielgrzymka z Gorzowa na Jasną Górę. Z naszej parafii wyruszają pielgrzymi w Grupie Amarantowej. Osoby, które chciałyby dołączyć do pielgrzymów mogą się jeszcze zapisać w zakrystii i w kancelarii. Do piątku włącznie można na kartce napisać własną prośbę lub podziękowanie do Matki Bożej które omadlać będziemy każdego dnia na trasie pielgrzymki a na Jasnej Górze zostanie odprawiona Msza Święta w intencji wszystkich uczestników i duchowych pielgrzymów. Intencje można umieszczać w skrzynce przy wejściu do dużego kościoła a w małym kościele w zakrystii. Można również złożyć dobrowolną ofiarę na wsparcie pielgrzymów. W zakrystii można również otrzymać kartę duchowego pielgrzyma.
  6. Dziękujemy za złożone ofiary na utrzymanie parafii i na Seminarium Duchowne.