1. Dziś XVI Niedziela zwykła.
  2. Przypominamy, że w niedzielę nie odprawiamy Mszy Świętej o godz. 9:30 w Dużym Kościele.
  3. W środę uroczysta nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  4. W sobotę nabożeństwo ku czci św. o. Pio. O 17:15 modlitwa różańcowa i modlitwy do św. o. Pio, następnie Msza Święta i błogosławieństwo relikwiami.
  5. Trwają zapisy na 40. – Jubileuszową pieszą pielgrzymkę z Gorzowa na Jasną Górę. Z naszej parafii przygotowujemy Grupę Amarantową. Zapisy przyjmujemy w zakrystii i w kancelarii. Zachęcamy młodzież, rodziny i wszystkich chętnych do wspólnego pielgrzymowania. Zachęcamy do pisania na kartkach intencji, które omadlać będziemy każdego dnia na trasie pielgrzymki a na Jasnej Górze zostanie odprawiona Msza Święta w intencji wszystkich uczestników i duchowych pielgrzymów. Intencje można umieszczać w skrzynce przy wejściu do dużego kościoła a w małym kościele w zakrystii. Można również złożyć dobrowolną ofiarę na wsparcie pielgrzymów. W zakrystii można otrzymać kartę duchowego pielgrzyma.
  6. Organizujemy wyjazd na wejście pieszej pielgrzymki i powitanie pielgrzymów w dniu 12 sierpnia. Zapisy przyjmujemy w zakrystii.
  7. Dziękujemy za złożone ofiary na utrzymanie parafii i na Seminarium Duchowne.