1. Dziś XIII Niedziela zwykła.
  2. Nabożeństwa czerwcowe trwają do czwartku włącznie i odprawiamy je po Mszach Świętych wieczornych a w niedzielę po Mszach Świętych o godz. 11:00 i 19:00.
  3. W środę uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. W piątek odwiedzimy chorych od godz. 8:00. Po Mszy Świętej o godz. 18:00 zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu.
  5. W sobotę zapraszamy na nabożeństwo różańcowe o godz. 17:30 i zmianę Tajemnic Różańcowych.
  6. Przypominamy, że w niedzielę nie odprawiamy Mszy Świętej o godz. 9:30 w Dużym Kościele.
  7. 31 lipca wyruszy 40. – Jubileuszowa piesza pielgrzymka z Gorzowa na Jasną Górę. Tradycyjnie organizujemy z naszej parafii Grupę Amarantową. Zachęcamy młodzież, rodziny i wszystkich chętnych do wspólnego pielgrzymowania. Zapisy i szczegółowe informacje u ks. Marcina.
  8. 15 – 20 sierpnia chcemy zorganizować pielgrzymkę do najstarszego sanktuarium w Polsce Świętego Krzyża. Po drodze wiele atrakcyjnych miejsc. Szczegółowy program i informacja na temat wyjazdu u ks. Proboszcza.
  9. Dziękujemy za złożone ofiary na utrzymanie parafii i na Seminarium Duchowne.