1. Dziś XII Niedziela zwykła.
  2. Nabożeństwa czerwcowe odprawiamy po Mszy Świętej wieczornej, a w niedzielę po Mszach Świętych. o godz. 11:00 i 19:00.
  3. We wtorek Mszą Świętą o godz. 18:00 rozpocznie się spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania z klasy 8.
  4. We wtorek i środę zapraszamy ministrantów i lektorów na Mszę Świętą o godz. 18:00, a po niej próba przed uroczystością odpustową.
  5. W czwartek Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. W tym dniu przypada dzień Ojca.
  6. W czwartek o godz. 10:00 Msza Święta w intencji absolwentów Szkoły Podstawowej w Rzepinie. O godz. 17:15 w Dużym Kościele nabożeństwo ku czci św. O. Pio z błogosławieństwem relikwiami. Następnie Msza Święta z udziałem oazy i ministrantów na zakończenie roku formacyjnego. Podczas Mszy Świętej błogosławieństwo dzieci, kwiatów oraz wianków. Po Mszy Świętej spotkanie dla młodzieży przy ognisku.
  7. Spowiedź św. dla dzieci i młodzieży przed zakończeniem roku szkolnego codziennie od godz. 17:30 w Dużym Kościele.
  8. W piątek Msza Święta na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego: w Rzepinie i Starościnie o godz. 8:00.
  9. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa a zarazem odpust w naszej parafii. Uroczystej Mszy Świętej o godz. 18:00 przewodniczyć będzie Biskup Diecezjalny Tadeusz Lityński. Zapraszamy wszystkich do licznego udziału i wspólnej modlitwy.
  10. Od przyszłej niedzieli nie będzie Mszy Świętej o godz. 9:30 w Dużym Kościele.
  11. 31 lipca wyruszy 40. – Jubileuszowa piesza pielgrzymka z Gorzowa na Jasną Górę. Tradycyjnie organizujemy z naszej parafii Grupę Amarantową. Zachęcamy młodzież, rodziny i wszystkich chętnych do wspólnego pielgrzymowania. Zapisy i szczegółowe informacje u ks. Marcina.
  12. Dziękujemy za złożone ofiary na utrzymanie parafii i na Seminarium Duchowne.