1. Dziś Uroczystość Trójcy Przenajświętszej. Dziś Parafialny Zespół Caritas zbiera ofiary od Grona Wspierających Ubogich.
  2. Nabożeństwa czerwcowe odprawiamy po Mszy Świętej wieczornej a w niedzielę po Mszy Świętej o godz. 11:00 i 19:00.
  3. W poniedziałek zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie. O godz. 18:00 Msza Święta, a po niej Nabożeństwo Czerwcowe połączone z modlitwą różańcową.
  4. W czwartek Uroczystość Bożego Ciała i 10. rocznica święceń biskupich Księdza Biskupa Tadeusza Lityńskiego. Msze Święte będą odprawiane wg następującego porządku:
    • Duży Kościół – godz. 8:00 i po procesji
    • Mały Kościół – godz. 7:00, 11:00 i 19:00
    • Starościn, Lubiechnia Mała – godz. 8:00
    • Drzeńsko, Lubiechnia Wielka, Gajec – godz. 9:00
    Po Mszy Świętej o godz. 11:00 z Małego Kościoła wyruszy procesja ulicami miasta do 4 ołtarzy, które będą ustawione przy ul. Chrobrego, Dworcowej, Wojska Polskiego i na Placu Kościelnym. Prosimy o przygotowanie baldachimu, feretronów, chorągwi a także udekorowanie okien domów. Prosimy dzieci o sypanie kwiatów podczas procesji, a rodziców o ich przygotowanie. W czasie Oktawy Bożego Ciała Msza Święta z procesją będzie o godz. 18:00, w niedzielę o godz. 11:00.
  5. W piątek Diecezjalne Dni Młodzieży w Rokitnie. Zbiórka przy sklepie Dino o godz. 13:00. Powrót około godz. 23:00. Zapraszamy do zapisów po Mszy Świętej w zakrystii.
  6. W sobotę centralne uroczystości Jubileuszu 50-lecia Diecezji. Organizujemy z naszej parafii wyjazd autokarem. Zapraszamy wszystkich chętnych a zwłaszcza rodziny i członków Grup Parafialnych do zapisów dziś po Mszy Świętej w zakrystii. Zapisy potrwają do czwartku. Wyjazd jest bezpłatny. Zbiórka w sobotę o godz. 8:00 przy sklepie Dino.
  7. 31 lipca wyruszy 40. – Jubileuszowa piesza pielgrzymka z Gorzowa na Jasną Górę. Tradycyjnie organizujemy z naszej parafii Grupę Amarantową. Zachęcamy młodzież, rodziny i wszystkich chętnych do wspólnego pielgrzymowania. Zapisy i szczegółowe informacje u ks. Marcina.
  8. Uroczystość odpustowa odbędzie się w piątek 24 czerwca. Zapraszamy do licznego udziału.
  9. Dziękujemy za złożone ofiary na utrzymanie parafii i na Seminarium Duchowne.