1. Dziś Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Kończy się okres wielkanocny, ale czas przyjmowania Komunii Świętej wielkanocnej trwa do przyszłej niedzieli.

2. Nabożeństwa czerwcowe odprawiamy po Mszy św. wieczornej a w niedzielę po Mszy św. o godz. 11:00 i 19:00.

3. W poniedziałek Święto NMP Matki Kościoła.

4. W poniedziałek i wtorek nauki przed chrztem o godz. 19:00 w salce.

5. We wtorek o godz. 16:15 spotkanie kandydatów z klas 7 C,D i E.

6. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

7. W czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.

• Piątek – godz. 18:00 – Oaza Młodzieży
  • Sobota – godz. 11:00 – Ministranci

8. W sobotę wyruszy I rowerowo-piesza pielgrzymka do Rokitna. Zbiórka uczestników w sobotę o godz. 8:15 przy Dużym Kościele. Zbiórka osób wyjeżdżających na etap pieszy pielgrzymi – w niedzielę o godz. 4:45 przy sklepie Dino. Ofiary za udział w pielgrzymce prosimy składać u ks. Damiana.

9. Organizujemy z naszej parafii wyjazd na Diecezjalne Dni Młodzieży w Rokitnie 17 czerwca oraz na jubileusz Diecezji 18 czerwca. Zapisy w zakrystii.

10. 31 lipca wyruszy 40 – Jubileuszowa piesza pielgrzymka z Gorzowa na Jasną Górę. Tradycyjnie organizujemy z naszej parafii Grupę Amarantową. Zachęcamy młodzież, rodziny i wszystkich chętnych do wspólnego pielgrzymowania. Zapisy i szczegółowe informacje u ks. Marcina.

11. Za tydzień Parafialny Zespół Caritas będzie zbierał ofiary od Grona Wspierających Ubogich.

12. Za tydzień Uroczystość Trójcy Przenajświętszej.

13. Dziękujemy za złożone ofiary na utrzymanie parafii i na Seminarium Duchowne.