1. Dziś VI Niedziela Wielkanocna.
  2. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach majowych w Dużym Kościele o godz. 17:30, a w Małym Kościele o godz. 18:30.
  3. W poniedziałek nabożeństwo ku czci św. Ojca Pio. O godz. 17:30 nabożeństwo majowe połączone z modlitwą do św. patrona, następnie Msza Święta i błogosławieństwo relikwiami.
  4. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  5. Spotkania grup duszpasterskich:
    • Wtorek – godz.18:30 – Schola Dorosłych Charis
    • Piątek – godz. 18:00 – Oaza Młodzieży
    • Sobota – godz. 11:00 - Ministranci
  6. Zapraszamy do udziału w Spotkaniu Młodych na Polach Lednickich w sobotę 4 czerwca. Zapisy trwają do 29 maja.
  7. Organizujemy z naszej parafii I pielgrzymkę rowerowo-pieszą do Rokitna w terminie 11-12 czerwca. Zapraszamy do zapisów do końca maja. Można się zapisać na dwudniową pielgrzymkę lub na autokar, który przewiezie w niedziele 12.06. pielgrzymów z Rzepina do Paradyża na trasę pieszej pielgrzymi do Rokitna.
  8. Organizujemy z naszej parafii wyjazd na Diecezjalne Dni Młodzieży w Rokitnie 17 czerwca oraz na jubileusz Diecezji 18 czerwca. Zapisy w zakrystii.
  9. 31 lipca wyruszy 40. – Jubileuszowa piesza pielgrzymka z Gorzowa na Jasną Górę. Tradycyjnie organizujemy z naszej parafii Grupę Amarantową. Zachęcamy młodzież, rodziny i wszystkich chętnych do wspólnego pielgrzymowania. Zapisy i szczegółowe informacje u ks. Marcina.
  10. Dziękujemy za złożone ofiary na utrzymanie parafii i na Seminarium Duchowne.