1. Dziś IV Niedziela Wielkanocna – Niedziela Dobrego Pasterza. Rozpoczyna się tydzień modlitw o powołania.
  2. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach majowych w Dużym Kościele o godz. 17:30, a w Małym Kościele o godz. 18:30.
  3. W poniedziałek uroczystość św. Stanisława patrona Polski. To dzień imienin naszego księdza Proboszcza. Zapraszamy do udziały w Mszy Świętej o godz. 18:00 w intencji solenizanta.
  4. Od poniedziałku przeżywać będziemy Biały Tydzień. Dzieci I komunijne i ich rodziców zapraszamy na nabożeństwa majowe o godz. 17:30 i Msze Święte.
  5. We wtorek i w czwartek o godz. 16:00 odbędzie się próba dla dzieci przygotowujących się do rocznicy I Komunii Świętej. Spowiedź w sobotę o godz. 16:00.
  6. W czwartek po Mszy Świętej o godz. 18:00 odbędzie się spotkanie Oazy Dorosłych.
  7. W piątek 13 maja rozpoczynamy Nabożeństwa Fatimskie. Towarzyszyć nam będzie intencja o pokój w Polsce i na Ukrainie. Zapraszamy na uroczystą Mszę Świętą o godz. 18:00 z udziałem Orkiestry Wojskowej. Do udziału zapraszamy dzieci pierwszokomunijne i rocznicowe, poczty sztandarowe, feretrony oraz wszystkich wiernych. Prosimy o przyniesienie ze sobą świec. Szczegóły na plakatach. W tym dniu nie będzie nabożeństwa i Mszy Świętej w Małym Kościele.
  8. W sobotę zbiórka dla ministrantów i lektorów o godz. 11:00.
  9. W przyszłą niedzielę na Mszy Świętej o godz. 11:00 odbędzie się uroczystość rocznicy I Komunii Świętej.
  10. W przyszłą niedzielę Parafialny Zespół Caritas będzie zbierał ofiary od Grona Wspierających Ubogich.
  11.  Zapraszamy do udziału w Spotkaniu Młodych na Polach Lednickich w sobotę 4 czerwca. Zapisy i informacje u ks. Damiana.
  12. Organizujemy z naszej parafii pielgrzymkę rowerowo-pieszą do Rokitna w terminie 11-12 czerwca. Pierwszy dzień to pielgrzymka rowerowa do Paradyża, tam nocleg i spotkanie z innymi pielgrzymami z Diecezji, kolejnego dnia przejdziemy w Grupie Amarantowej z Paradyża do Rokitna, tam Msza Święta i zakończenie pielgrzymki. Zapraszamy do zapisów w zakrystii, w kancelarii parafialnej i u katechetów.
  13. 31 lipca wyruszy 40. – Jubileuszowa piesza pielgrzymka z Gorzowa na Jasną Górę. Tradycyjnie organizujemy z naszej parafii Grupę Amarantową. Zachęcamy młodzież, rodziny i wszystkich chętnych do wspólnego pielgrzymowania. Zapisy i szczegółowe informacje u ks. Marcina.
  14. Dziękujemy za złożone ofiary na utrzymanie parafii i na Seminarium Duchowne.