1. Dziś III Niedziela Wielkanocna. Rozpoczyna się Tydzień Biblijny. Zachęcamy do czytania Słowa Bożego w rodzinach.
  2. Dziś rozpoczynamy miesiąc szczególnie poświęcony Matce Bożej. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach majowych w Dużym Kościele o godz. 17:30, a w Małym Kościele o godz. 18:30.
  3. W poniedziałek zbiórka ministrantów o godz. 17:00.
  4. W poniedziałek nauka przed chrztem o godz. 19:00 w salce.
  5. We wtorek 3 maja odbędzie się Festyn Rodzinny przy urzędzie miasta. Prosimy o przynoszenie ciast na festyn, które można składać w salce parafialnej 2 maja w godzinach 19:00-20:30.
  6. We wtorek 3 maja przypada Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski. Msze Święte tego dnia będą odprawione według porządku niedzielnego. O godz. 11:00 w Dużym Kościele uroczysta Msza Święta w intencji Ojczyzny.
  7. W środę i czwartek o godz. 16:00 próba dzieci z klas 3 przed pierwszą Komunią Świętą.
  8. W środę spotkanie Mężczyzn Świętego Józefa. O 17:30 w Dużym Kościele modlitwa różańcowa, następnie Msza Święta i spotkanie w salce.
  9. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek nabożeństwo powołaniowe połączone z Litanią Loretańską o godz. 17:30, a następnie Msza Święta w intencji nowych powołań oraz w intencji ministrantów i ich rodziców.
  10. W piątek odwiedziny chorych od godz. 8:00.
  11. Spowiedź dla dzieci z klas 3. i ich rodziców odbędzie się w piątek o godz. 16:00 w Dużym Kościele.
  12. W sobotę Pielgrzymka ministrantów i lektorów do Paradyża. Zbiórka uczestników o godz. 8:00 przy sklepie Dino.
  13. W przyszłą niedzielę o godz. 11:00 odbędzie się Uroczystość I Komunii Świętej.
  14. Organizujemy z naszej parafii pielgrzymkę rowerowo-pieszą do Rokitna w terminie 11-12 czerwca. Pierwszy dzień to pielgrzymka rowerowa do Paradyża, tam nocleg i spotkanie z innymi pielgrzymami z Diecezji. Kolejnego dnia przejdziemy w Grupie Amarantowej z Paradyża do Rokitna, tam Msza Święta i zakończenie pielgrzymki.  Zapraszamy do zapisów w zakrystii, w kancelarii parafialnej i u katechetów.
  15. 31 lipca wyruszy 40. – Jubileuszowa piesza pielgrzymka z Gorzowa na Jasną Górę. Tradycyjnie organizujemy z naszej parafii Grupę Amarantową. Zachęcamy młodzież, rodziny i wszystkich chętnych do wspólnego pielgrzymowania. Zapisy i szczegółowe informacje u ks. Marcina.
  16. Dziękujemy za złożone ofiary na utrzymanie parafii i na Seminarium Duchowne.