1. Dziś Święto Bożego Miłosierdzia – święto patronalne kościoła w Drzeńsku oraz wspólnoty Caritas. Msza Święta odpustowa w Drzeńsku o godz. 12:00. Jednocześnie rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia – zbiórka do puszek na działalność charytatywną Caritas naszej diecezji. Dziękujemy dziś wszystkim wolontariuszom Parafialnego Zespołu Caritas oraz wspierającym grono ubogich z naszej parafii.
  2. W poniedziałek spotkanie wspólnoty Różańca Rodziców. O godz. 18:00 Msza Święta a po niej adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwa różańcowa w intencji dzieci i rodzin.
  3. W poniedziałek po Mszy Świętej i różańcu spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas.
  4. We wtorek uroczystość św. Wojciecha – Patrona Polski.
  5. W środę i czwartek o godz. 16:00 próba dzieci z klas 3 przed pierwszą Komunią Świętą.
  6. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  7. W piątek spotkanie Oazy Młodzieży.
  8. W sobotę o godz. 11:00 zbiórka dla ministrantów i lektorów.
  9. 3 maja odbędzie się Festyn Rodzinny przy urzędzie miasta. Prosimy o przynoszenie ciast na festyn, które można składać w salce parafialnej 2 maja w godzinach 19:00-20:30.
  10. 7 maja odbędzie się Pielgrzymka Ministrantów i Lektorów do Paradyża. Zapraszamy ministrantów i ich rodziców do wspólnego pielgrzymowania. Zapisy w zakrystii lub u ks. Marcina.
  11. Organizujemy z naszej parafii pielgrzymkę rowerowo-pieszą do Rokitna w terminie 11-12 czerwca. Pierwszy dzień to pielgrzymka rowerowa do Paradyża, tam nocleg i spotkanie z innymi pielgrzymami z Diecezji, kolejnego dnia przejdziemy w Grupie Amarantowej z Paradyża do Rokitna, tam Msza Święta i zakończenie pielgrzymki. Zapraszamy do zapisów w zakrystii, w kancelarii parafialnej i u katechetów.
  12. 31 lipca wyruszy 40. – Jubileuszowa piesza pielgrzymka z Gorzowa na Jasną Górę. Tradycyjnie organizujemy z naszej parafii Grupę Amarantową. Zachęcamy młodzież, rodziny i wszystkich chętnych do wspólnego pielgrzymowania. Zapisy i szczegółowe informacje u ks. Marcina.
  13. Dziękujemy za złożone ofiary na utrzymanie parafii i na Seminarium Duchowne.