1. W poniedziałek i wtorek o godz. 19.00 w salce parafialnej nauki przed chrztem.

2. W środę uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Msze św. jak w każdą niedzielę. Po Mszach św. błogosławienie kredy i kadzidła.

3. W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca. O godz. 18:00 Msza św. z udziałem Przyjaciół Paradyża i nabożeństwo powołaniowe.

4. W przyszłą niedzielę Parafialny Zespół Caritas będzie zbierał ofiary od Grona Wspierających Ubogich.

5. W tym roku z racji epidemii Wizyta Duszpasterska będzie w innej formie. O terminie spotkań w kościele i przy szopce poinformujemy w najbliższym czasie.

6. Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie parafii i na Seminarium Duchowne a także za przygotowanie kościołów.