1. Dzisiaj IV Niedziela Adwentu. Okazja do spowiedzi będzie w poniedziałek, wtorek, środę przed Mszą św. o godz. 7.00 i przed roratami w Małym Kościele o 17.00 i Dużym Kościele o 18.00. Dzisiaj Nieszpory w Dużym kościele o godz. 17.00.

2. Biblioteka parafialna czynna w poniedziałek od 18.30 do 19.00

3. W czwartek Wigilia Bożego Narodzenia. Przypominamy o tradycji i zwyczajach polskich podczas wieczerzy wigilijnej. Pasterki będą odprawiane:

• Mały Kościół – godz. 22.30
  • Duży Kościół – godz. 24.00
  • Gajec, Starościn, Drzeńsko, Lubiechnia W. – godz. 21.00

4. W piątek – I dzień Świąt Bożego Narodzenia. Msze św. jak w każdą niedzielę

5. W sobotę – II dzień Świąt Bożego Narodzenia – św. Szczepana, pierwszego męczennika – Msze św. jak w każdą niedzielę. Taca z tego dnia przeznaczona jest na katolickie uczelnie.

6. W przyszłą niedzielę Święto Świętej Rodziny – patronalne święto rodzin katolickich. Uroczystość odpustowa w Gajcu. Msza św. odpustowa o godz. 12:00.

7. Ministranci i schola roznieśli opłatki po domach. Ofiary za opłatki, prosimy składać w kopertach na tacę lub w kancelarii parafialnej. Jeżeli ktoś nie otrzymał opłatków może zaopatrzyć się w nie na plebani.

8. W poniedziałek na Mszy św. o godz. 18:00 w Dużym Kościele modlić się będziemy w intencji księdza Ziemowita dziękując mu za posługę w naszej parafii i prosząc o błogosławieństwo Boże w posłudze proboszcza w parafii w Sieniawie Żarskiej. Jednocześnie w naszej parafii witamy ks. Marcina Marciniaka, który na mocy decyzji ks. Biskupa Tadeusza będzie pełnił posługę duszpasterską w naszej wspólnocie. Nowego kapłana polecajmy w naszej
modlitwie.

9. W środę o godz. 18:00 Msza św. w intencji grupy Ojca Pio i czuwanie modlitewne.

10. Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie parafii i na Seminarium Duchowne.