1.Trwamy w Adwencie – czasie radosnego oczekiwania na przyjście Pana. W okresie Adwentu zapraszamy na roraty. Msze roratnie będą odprawiane w Małym Kościele o godz. 17.00, Dużym Kościele o godz. 18.00. W piątek o godz. 18.00 roraty młodzieżowe.

2. W każdą niedzielę adwentu zapraszamy na Nieszpory do Dużego Kościoła na godz. 17.00.

3. Biblioteka parafialna czynna w poniedziałek od 18.30 do 19.00

4. W poniedziałek i wtorek nauka przed Chrztem św. o godz. 19.00 w salce parafialnej.

5. We wtorek uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze św. w tym dniu w Dużym Kościele o godz. 7.00 i 18.00, w Małym Kościele o godz. 10.00 i 19.00. Na Msze św. o godz. 18.00 zapraszamy rodziców modlących się na różańcu za dzieci. Podczas Mszy św. odbędzie się odnowienie Aktu Zawierzenia.

6. W przyszłą niedziele PZC będzie zbierał ofiary od Grona Wspierających Ubogich.

7. Można nadal nabywać przy wyjściu z kościoła świece na stół wigilijny. Ofiary przeznaczone są na Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom. Niech to będzie nasz symbol łączności z najbardziej potrzebującymi, a także z nami nawzajem w tym trudnym czasie. Mała świeca w cenie 6 zł.

8. Przy wyjściu z kościoła są do nabycia kalendarze na rok 2021 związane z Sanktuarium w Rokitnie, koszt 7 zł.

9. Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie parafii i na Seminarium Duchowne, dziękujemy także za sprzątanie i strojenie kościołów.