1.Rozpoczynamy Adwent – czas radosnego oczekiwania na przyjście Pana. W okresie Adwentu zapraszamy na roraty. Msze roratnie będą odprawiane w Małym Kościele o godz. 17.00, Dużym Kościele o godz. 18.00. W piątek o godz. 18.00 roraty młodzieżowe.

2. Biblioteka parafialna czynna w poniedziałek od 18.30 do 19.00

3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Pragniemy zainaugurować grupę Przyjaciół Paradyża (w sposób szczególny modlącą się o powołania do służby w kościele i za kleryków z naszej diecezji). Spotkania będą odbywać się w pierwsze czwartki miesiąca - Msza św., wystawienie Najświętszego Sakramentu a po ustaniu pandemii spotkanie formacyjne. W pierwszy piątek ze względu na epidemię nie możemy odwiedzić naszych chorych. W pilnych przypadkach prosimy o zgłoszenia indywidualne. W sobotę o godz. 17.30 nabożeństwo I soboty miesiąca i zmiana Tajemnic Żywego Różańca.

4. W każdą niedzielę adwentu zapraszamy na Nieszpory do Dużego Kościoła na godz. 17.00.

5. Spotkanie dla dorosłych chcących przyjąć Sakrament Bierzmowania (powyżej 21 roku życia) w piątek 3 grudnia po Mszy wieczornej (godz. 18.00) w salce na plebanii w Cybince.

6. Można nadal nabywać przy wyjściu z kościoła świece na stół wigilijny. Ofiary przeznaczone są na Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom. Duża świeca w cenie 15 zł, mała 6 zł. Niech to będzie nasz symbol łączności z najbardziej potrzebującymi, a także z nami nawzajem w tym trudnym czasie.

7. Przy wyjściu z kościoła są do nabycia kalendarze na rok 2021 związane z Sanktuarium w Rokitnie, koszt 7 zł.

8. Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie parafii i na Seminarium Duchowne, dziękujemy także za sprzątanie i strojenie kościołów.