1.Dzisiaj Uroczystość Chrystusa Króla. Zachęcamy do odnowienia aktu poświęcenia swojego życia, rodziny Chrystusowi Królowi. Jest to ostatnia niedziela roku liturgicznego. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na Wyższe Seminarium Duchowne.

2. Od dziś można nabywać przy wyjściu z kościoła świece na stół wigilijny. Ofiary przeznaczone są na Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom. Duża świeca w cenie 15 zł, mała 6 zł. Niech to będzie nasz symbol łączności z najbardziej potrzebującymi, a także z nami nawzajem w tym trudnym czasie.

3. W poniedziałek comiesięczny dzień modlitw grupy Ojca Pio. Wystawienie Najświętszego Sakramentu po Mszy św. i modlitwy za wstawiennictwem stygmatyka.

4. Za tydzień I Niedziela Adwentu – rozpoczynająca nowy rok liturgiczny.

5. W środę przypada dzień patronki Małego Kościoła i kolejarzy – św. Katarzyny Aleksandryjskiej. Msza św. o godz. 17.00.

6. Przy wyjściu z kościoła są do nabycia kalendarze na rok 2021 związane z Sanktuarium w Rokitnie, koszt 7 zł.

7. Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie parafii i na Seminarium Duchowne, dziękujemy także za sprzątanie i strojenie kościołów.