1. Dziś uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. jak w każdą niedzielę.

• Odpust zupełny można uzyskać za nawiedzenie cmentarza oraz odmówienie tam „Ojcze nasz” i „Wierzę w Boga” w dowolny jeden dzień listopada.
  • Odpust zupełny mogą uzyskać osoby starsze, chore i wszyscy, którzy z poważnych powodów nie mogą opuścić domu pod następującymi warunkami:
    • duchowa łączność z wiernymi nawiedzającymi miejsca święte,
    • wykluczenie przywiązania do jakiegokolwiek grzechu,
    • wzbudzenie intencji spełnienia, gdy będzie to możliwe, zwyczajnych warunków (spowiedź sakramentalna, Komunia eucharystyczna i modlitwa w intencjach Ojca Świętego),
    • odmówienie modlitwy za zmarłych przed obrazem Pana Jezusa lub Najświętszej Maryi Panny

2. 2 listopada – Dzień zaduszny – Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych.

Porządek Mszy św. :

• Duży Kościół – godz. 7.00; 11.00; 18.00
  • Mały Kościół – godz. 10.00; 17.00
  • Drzeńsko – godz. 10.30
  • Starościn i Lubiechnia Mała – godz. 17.00
  • Gajec i Lubiechnia Wielka – godz. 18.00

3 . W Poniedziałek i Wtorek o godz. 19.00 w salce parafialnej Nauki przed Chrztem św.

4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi przed Mszami św. W związku z pandemią i strefą czerwoną nie odwiedzimy w tym miesiącu chorych. W sobotę o godz. 17.30 nabożeństwo I soboty i zmiana tajemnic różańcowych.

5. W przyszłą niedzielę Parafialny Zespół Caritas będzie zbierał ofiary od Grona Wspierających Ubogich.

6. Modlitwa za zmarłych „Wypominki” w kościołach naszej parafii będzie 10 minut przed Mszami wieczornymi. Kartki na wypominki zostały wyłożone przy wyjściu z kościoła.

7. Spotkania Grup Parafialnych zostają odwołane do ustania obostrzeń sanitarnych.

8. Msza św. za wstawiennictwem św. Huberta zostanie odprawiona w przyszłą niedzielę o godz. 9.00 w Starościnie.

9. Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie parafii i na Seminarium Duchowne.