1. Nabożeństwa różańcowe są odprawiane w Dużym Kościele o 17.30 a w Małym Kościele o 16.30. W niedzielę w Małym Kościele o 18.30.

2. W przyszłą niedzielę uroczystość Wszystkich Świętych. Pamiętajmy o uporządkowaniu grobów i modlitwie za zmarłych. Msze św. w tym dniu będą odprawiane jak w każdą niedzielę w ciągu roku, z wyjątkiem Mszy św. o godz. 12.00 w Małym Kościele, której nie będzie. Natomiast Msza św. w Gajcu odprawiona będzie o godz. 9.00. Uroczystości na cmentarzu rozpoczniemy o godz. 13.00 Mszą św. Na cmentarzu w tym dniu nie będziemy udzielać komunii św.. Wszystkich którzy chcą przyjąć Ciało Chrystusa zapraszamy bezpośrednio po Mszy św. do Małego Kościoła, gdzie zostanie udzielona Komunia św.

Powyższe informacje mogą ulec zmianie, gdyby została ogłoszona niemożliwość odprawiania Mszy św. na cmentarzy, wtedy Msze św. będą odprawiane jak w niedziele w kościele.

3. 2 listopada – Dzień zaduszny – Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Bliższe informacje w przyszłą niedziele.

4. Przy wyjściu z kościoła zostały wyłożone kartki na wypominki. Na kartach wypisujemy wyraźnie imiona naszych bliskich zmarłych, dobroczyńców, nauczycieli, duszpasterzy i obrońców Ojczyzny. Wypisane kartki wypominkowe prosimy składać na tace lub w kancelarii parafialnej.

5. Spotkania Grup Parafialnych zostają odwołane do ustania obostrzeń sanitarnych.

6. Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie parafii i na Seminarium Duchowne.